poniedziałek, 28 kwietnia 2014

Nasz Nowy Dom - edycja druga - odcinek 7!


Historia przedstawiona w siódmym odcinku programu Nasz Nowy Dom to losy Pani Doroty, która po śmierci męża samotnie wychowuje piątkę dzieci. Gdy okazało się, że muszą się wyprowadzić ze swojego dotychczasowego domu Pani Dorota zdecydowała się podjąć ryzyko i kupić na kredyt niewielki, drewniany budynek, który niestety wymagał remontu. Utrzymanie gromadki dzieci oraz zapewnienie im dogodnego miejsca do życia było bardzo trudnym zadaniem dla samotnej matki. Ekipa programu wraz z prowadzącą postanowiła pomóc Pani Dorocie, odświeżając cały dom oraz aranżując każdą przestrzeń meblami Forte w taki sposób, by zapewnić całej rodzinie jak najlepsze warunki mieszkalne.


Kolekcje, które pojawiły się w siódmym odcinku:
  1. Ombra - meble z tej kolekcji pozwoliły uzupełnić kuchnię o część jadalną oraz o niewielką przestrzeń telewizyjną. Mimo, że do zagospodarowania było bardzo mało miejsca, meble Ombra w ciemnej barwie dąb denver stworzyły klimatyczny kącik w którym cała rodzina może zasiąść wspólnie do posiłku bądź do ulubionego filmu. 
  2. Latis - ten zestaw pojawił się w pokoju dla chłopców. Meble Latis w naturalnym odcieniu dąb sonoma wraz z ciemnymi, dużymi uchwytami tworzy niezwykle przyjemną aranżację, która została świetnie przełamana piłkarskimi akcentami w postaci tapety na ścianie czy dywaników ze wzorem boiska. Całe pomieszczenie zostało bardzo dobrze zagospodarowane dzięki wykorzystaniu piętrowych łóżek, które pozwoliły umieścić w pokoju praktyczne biurko czy pojemną komodę Latis. 
  3. Winnie - meble Winnie wykorzystano do stworzenia pięknego pokoju dla dziewczynek. Cała aranżacja również utrzymana jest w stonowanej kolorystyce: połączeniu bieli i dębu sonoma, przez co w pomieszczeniu jest jasno i przytulnie. Na ścianie pojawiła się też barwna, kwiatowa tapeta urozmaicająca klimat w pokoju. Pojemna szafa czy komoda Winnie pomieści mnóstwo ubrań a łóżka Winnie wyposażone w szuflady i wnęki tworzą praktyczne miejsca do przechowywania wielu rzeczy.
  4. Indigo - z tej kolekcji wykorzystano bardzo pojemną szafę ubraniową, która stanowi dodatkową przestrzeń na wiele niezbędnych przedmiotów. Lustro umieszczone na froncie pozwala także optycznie powiększyć pomieszczenie. Galeria - 7 odcinek, sezon 2, Nasz Nowy Dom

Kolekcja Ombra

Kolekcja Latis

Kolekcja Latis

Kolekcja Latis

Kolekcja Winnie

Kolekcja Winnie

Kolekcja Winnie

Kolekcja Winnie

Kolekcja Indigo

Multiforte

Multiforte

Multiforte

Meble Forte to tanie i modne pomysły na różnorodne wnętrza. Duży wybór kolekcji da Ci mnóstwo ciekawych inspiracji do stworzenia idealnej aranżacji!  


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz