piątek, 25 kwietnia 2014

Nasz Nowy Dom - edycja druga - odcinek 5!


Odcinek piąty programu Nasz Nowy Dom to pozytywna zmiana w życiu licznej, dziewięcioosobowej rodziny Państwa Luboradzkich. Pan Michał oraz Pani Magda są małżeństwem od ponad 20 lat i razem wychowują aż siedem córek. Ze względu na to, że oboje angażują się w pomoc innym, często zapominając o swoich potrzebach, ekipa programu postarała się zaaranżować m.in. meblami Forte ich dom w taki sposób, aby każdy z domowników zyskał trochę przestrzeni dla siebie. 


Kolekcje, które pojawiły się w piątym odcinku:
  1. Insert - meble z tej kolekcji wykorzystane zostały do umeblowania salonu i jadalni. Subtelne wybarwienie jesion coimbra rozjaśnia wnętrze a ciemne elementy brył w odcieniu dąb melinga urozmaicają całą aranżację. Duży stół pozwoli zebrać się całej rodzinie przy wspólnym posiłku a pojemne szafki i regały pomieszczą mnóstwo potrzebnych rzeczy.
  2. Winnie - to jeden z trzech zestawów jaki został wykorzystany do zaaranżowania pokoju młodzieżowego dla dziewczynek. Białe fronty powiększają optycznie pomieszczenie a poręczne uchwyty zapewniają wygodę użytkowania mebli. Pojemna szafa, komoda i regał to mnóstwo miejsca na przechowywanie ubrań, zabawek oraz innych przedmiotów.
  3. Combino - to także przestrzeń dla dziewczynek. Dzięki subtelnej kolorystyce dąb sonoma z elementami wenge pokój jest niezwykle przytulny. Biurko Combino tworzy idealne miejsce do pracy i nauki zaś duża szafa z lustrem na froncie optycznie powiększy pomieszczenie oraz pomieści wiele ubrań.
  4. Libelle - meble młodzieżowe, które przełamują nudę w pokoju dzięki białej, modnej kolorystyce oraz zastosowaniu dużych, kolorowych uchwytów. 


Galeria - 5 odcinek, sezon 2, Nasz Nowy Dom

Kolekcja Insert

Kolekcja Insert

Kolekcja Insert

Kolekcja Winnie

Kolekcja Winnie

Kolekcja Winnie

Kolekcja Winnie

Kolekcja Winnie

Kolekcja Combino

Kolekcja Combino

Kolekcja Libelle

Multiforte

Zakup mebli może być Twoją najlepszą inwestycją!
Wybierz idealne wnętrze dla siebie już teraz! 


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz