środa, 23 kwietnia 2014

Nasz Nowy Dom - edycja druga - odcinek 4!


W czwartym odcinku programu Nasz Nowy Dom została przedstawiona historia nastoletniej Kasi i jej dziadków, którzy stworzyli dla niej rodzinę zastępczą po tym, jak rodzice dziewczynki zrezygnowali z opieki nad nią. Warunki do wspólnego życia były kiepskie, ponieważ pani Elżbieta mieszkała z Kasią w jednopokojowym lokalu w bloku, zaś dziadek Kasi musiał mieszkać osobno. Dzięki ekipie programu i przebudowie mieszkania dziadkowie wraz z Kasią mogli wreszcie zamieszkać razem tworząc prawdziwie szczęśliwą rodzinę. Nad tym, aby każde pomieszczenie było maksymalnie praktyczne, a pokój Kasi dobrze dopasowany do nauki i zabawy czuwał jak zawsze producent mebli Forte.


Kolekcje, które pojawiły się w czwartym odcinku:
  1. Kashmir - meble z tej kolekcji zagościły w salonie. Są one utrzymane w klasycznym stylu, dlatego pomieszczenie nabiera elegancji - każdy gość poczuje się w takim miejscu wyjątkowo. Wygodne, poręczne uchwyty, pojemne szafki i szuflady oraz ozdobne, krzyżowe aplikacje na frontach sprawiają, że kolekcja Kashmir pasuje do różnorodnych wnętrz. 
  2. Snow - bryły Snow pozwoliły stworzyć dla Kasi pokój przytulny, praktyczny i jednocześnie niezwykle modny. Biała kolorystyka rozjaśnia i optycznie powiększa przestrzeń, zaś pojemna szafa czy komoda pomieści wiele ubrań i mnóstwo innych rzeczy. 


Galeria - 4 odcinek, sezon 2, Nasz Nowy Dom

Kolekcja Kashmir

Kolekcja Kashmir

Kolekcja Snow

Kolekcja Snow

Kolekcja Snow

Kolekcja Snow

Multiforte

Multiforte

Urządzaj tak jak lubisz, w korzystnej cenie - wybierz stylowe i praktyczne meble Forte!


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz