środa, 9 kwietnia 2014

Nasz Nowy Dom - edycja druga - odcinek 3!


Trzeci odcinek programu Nasz Nowy Dom to walka o lepsze miejsce do życia dla pana Zbigniewa i jego trójki dzieci, którego żona zmarła po porodzie trzeciego, najmłodszego synka. Pan Zbigniew mieszka w jednopokojowym mieszkaniu w bloku i ma wiele zmartwień na głowie. Program Nasz Nowy Dom rozwiązał przynajmniej jedno z nich - remont i jak najlepsze dopasowanie tej niewielkiej przestrzeni mieszkania do ilości domowników. W tym odcinku aranżując pomieszczenia kierowano się zasadą nie ilość a jakość, wykorzystując najbardziej praktyczne meble Forte


Kolekcje, które pojawiły się w trzecim odcinku: 
  1. Winnie - meble dla dzieci i młodzieży. W tym odcinku wykorzystano wspaniałe łóżeczko, które wyróżnia się solidnym wykonaniem, dzięki czemu jest bezpieczne dla każdego malucha. Pozostałymi meblami z kolekcji można również znakomicie zaaranżować pokój młodzieżowy.
  2. Multiforte - produkty pojedyncze lub w zestawie przeznaczone do zabudowy kuchennej. Do wyboru różne rodzaje frontów, płyt, szaf i szafek - już wkrótce w ofercie naszego sklepu Twojemeble.pl!Galeria - 3 odcinek, sezon 2, Nasz Nowy Dom:

Multiforte
Kolekcja Winnie

Pamiętaj! 
Teraz kupisz wybrane meble Forte bez VAT - skorzystaj z rabatu, by tanio i modnie zaaranżować każde wnętrza!


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz