środa, 2 kwietnia 2014

Nasz Nowy Dom - edycja druga - odcinek 1!


Program Nasz Nowy Dom powraca z drugą edycją! 
Czekają na nas kolejne odcinki, w których nowi bohaterowie zyskają piękną, odświeżoną przestrzeń w której życie płynie o wiele przyjemniej!

Pierwszy odcinek drugiej serii to fantastyczna przemiana domu zamieszkałego przez samotną matkę z dwójką dzieci. Syn pani Agnieszki ze względu na niedawny przeszczep musiał jednak zamieszkać z dziadkami z powodu złych warunków mieszkalnych. Ekipa programu wyremontowała każdy pokój i dała całej rodzinie radość z powrotu Mateusza i nadzieję na lepsze jutro. Nad umeblowaniem pomieszczeń czuwał jak zawsze producent mebli Forte. Oto jakie meble i jakie wnętrza mogliśmy zobaczyć w pierwszym odcinku nowej serii programu Nasz Nowy Dom:


Kolekcje, które pojawiły się w pierwszym odcinku:
  1. Tallo - aranżacja z tego zestawu zagościła w salonie. Są to meble niezwykle stylowe również dzięki ciemnej kolorystyce dębu niagara. Cechą charakterystyczną są w tym przypadku ryflowane części frontów, które wyglądają bardzo efektownie. Meble posiadają także chromowane, metalowe uchwyty i szuflady z systemem cichego domyku. Warto podkreślić też wykorzystanie trwałego materiału naturalnej okleiny drewnianej. 
  2. Maximus - meble z tej kolekcji wykorzystane były do umeblowania przestrzeni dla pani Agnieszki. Ich wyjątkowe wybarwienie - dąb antyczny wprowadza do wnętrza niezwykle przytulny klimat. Wygodne są również długie uchwyty, których ciemna barwa doskonale kontrastuje z jasnym odcieniem całego mebla.
  3. Libelle - wnętrze idealne dla córki pani Agnieszki - małej Magdy. Najciekawsze w tej kolekcji jest połączenie kolorystyczne. Ciemne korpusy wraz z białymi, dzielonymi frontami oraz duże, fioletowe uchwyty tworzą niezwykle spójną i interesującą całość. Każda z brył jest bardzo pojemna dzięki czemu dziecko pomieści w niej zarówno książki, ubrania jak i zabawki.
  4. Latis - to ten zestaw trafił do pokoju nastoletniego Mateusza. Są to meble stonowane, w naturalnym wybarwieniu dąb sonoma. Akcentem wzbogacającym wykończenie są duże, masywne, ryflowane uchwyty w kolorze wenge, dzięki czemu ostateczna forma bryły skutecznie przyciąga wzrok. W tej kolekcji szuflady zostały wyposażone w system "push-open", który zapewnia wygodę użytkowania mebli.
  5. Calpe - elementy z tej kolekcji trafiły do przedpokoju. Pojemna szafka na buty oraz szafa ubraniowa pomieszczą mnóstwo rzeczy, zaś duże lustro optycznie powiększy przestrzeń. Kolekcja Calpe to meble w naturalnym odcieniu dąb sonoma, których masywna rama to dowód solidnego wykonania. Delikatne, prawie niewidoczne uchwyty wykonane z metalu, efektownie komponują się z prostym, aczkolwiek niezwykle modnym designem.  


Galeria - 1 odcinek, sezon 2, Nasz Nowy Dom:

Kolekcja Tallo

Kolekcja Tallo

Kolekcja Maximus

Kolekcja Maximus

Kolekcja Libelle

Kolekcja Libelle

Kolekcja Latis

Kolekcja Latis

Kolekcja Calpe

Multiforte

Multiforte

Multiforte


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz