czwartek, 10 kwietnia 2014

Kupuj 10% taniej meble z kolekcji Cuba i Milano marki Paged!


Piękne wnętrze w dogodnej cenie - to nowa promocja producenta Paged Meble!
Na meble z dwóch wspaniałych kolekcji Cuba i Milano otrzymasz rabat 10% taniej!

Korzystając z oferty promocyjnej możesz taniej, w pięknym nowoczesnym stylu zaaranżować salon, jadalnię lub sypialnię. Twoje wnętrze nabierze wdzięku i blasku!

10% taniej kupisz meble z kolekcji:

To kolekcja mebli o wyrazistej linii wykończenia. Asymetryczny kształt oraz duże, kwadratowe uchwyty tworzą spójną, modną całość. Meble zostały wyposażone w prowadnice z cichym domykiem, w system hamulcowy w szufladach a także w oświetlenie halogenowe. Warto podkreślić również materiał z jakiego wykonane są bryły, czyli fornir dębowy, wąskosłoisty, który posiada cętkowaną, porowatą strukturę naturalnego drewna. W produkcji wykorzystano też ekologiczne barwniki, lakiery wodne i akrylowe, dzięki czemu meble wyróżnia wysoka trwałość i bezpieczeństwo. 


To meble w prostej, aczkolwiek niezwykle stylowej i modnej formie. Poza szafą fronty pozbawione są wystających uchwytów, które zastąpione zostały systemem otwierania typu push-open, będącym wygodnym i bezpiecznym nie tylko dla dzieci rozwiązaniem.Kolekcja Milano podobnie jak meble Cuba jest tworzona z forniru - okleiny dębowej wąskosłoistej oraz z zastosowaniem ekologicznych barwników i lakierów wodnych. Oszklone bryły mają również subtelne, halogenowe oświetlenie.    


Meble wysokiej jakości w modnym stylu i korzystnej cenie - z takiej oferty trzeba skorzystać!
Nie czekaj i zamów już teraz swoje wymarzone wnętrze!


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz