wtorek, 8 kwietnia 2014

Kolekcja Modern jako nowość marki Paged - gustowny pomysł na wnętrze!


Lubisz propozycje łączące modną formę, efektowny design, wygodę użytkowania i trwałość wykonania?
Jeśli tak, nowa kolekcja Modern marki Paged będzie dla Ciebie wnętrzem o jakim od dawna marzysz!

Jak zawsze producent Paged Meble oferuje produkty najwyższej klasy. Nowoczesny, modny styl łączy się z naturalnym fornirem, tworząc aranżacje efektowną, która będzie wyśmienitą inwestycja na lata!
Dlatego warto postawić na nową inspirację w swoim salonie lub jadalni, wybierając kolekcję Modern?
  • Jest to kolekcja wykonana w znakomitym, naturalnym materiale forniru dębowego, wykończonego folią. Meble zabezpieczone są także lakierami wodnymi, które są całkowicie bezpieczne dla środowiska.
  • Trwały materiał uzupełniony jest o praktyczne, solidne elementy typu zaawansowane okucia z systemem cichego domyku, dzięki któremu użytkowanie mebli staje się jeszcze bardziej wygodne. 
  • Kolekcja Modern to niezwykle stylowe bryły, których modna, wyjątkowa kolorystyka w postaci dębu kanadyjskiego szczotkowanego oraz bieli wysoki połysk sprawia, że wnętrze staje się jasne i przestronne.
  • Oszklone bryły wzbogacone są o subtelne oświetlenie, które wspaniale wyeksponuje Twoje najwspanialsze przedmioty.
  • Naturalne usłojenie drewna ujęte w nowoczesną formę prezentuje się znakomicie zarówno w salonie jak i jadalni.
  • W kolekcji znajduje się świetny, modny stół, którego cechą charakterystyczną jest masywna, solidna podstawa oraz rozkładany blat o długości od 180 cm, 225 cm do 270 cm (wkładki pozwalają uzyskać określony rozmiar stołu). Do niego dobrać można krzesła z bogatej oferty firmy Paged.Aranżacja meblami Modern prezentuje się znakomicie w różnorodnych wnętrzach:
Niepowtarzalny urok mebli Modern tkwi również w detalach, które wykończone zostały z największą starannością:

Meble Modern marki Paged to niezwykle ciekawa inspiracja. By zyskać podziw gości i cieszyć się piękną aranżacją przez długie lata wybierz kolekcję Modern do swojego salonu i jadalni!


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz