czwartek, 20 lutego 2014

Targi Meble Polska w Poznaniu


Sprzedając meble nie zapominamy o tym, aby stale poszerzać swoją ofertę i czerpać inspiracje z najciekawszych oraz najważniejszych wydarzeń w branży wyposażenia wnętrz. Jednym z nich są Targi Meble Polska w Poznaniu - jedna z największych imprez z branży meblowej w Europie Środkowo - Wchodniej, gdzie co roku prezentowany jest asortyment największej polskiej grupy wystawców. W tegorocznej edycji Targów mieliśmy przyjemność uczestniczyć, co z pewnością zaowocuje wprowadzeniem wielu interesujących pomysłów do naszego sklepu!

Targi Meble Polska w Poznaniu przyciągają mnóstwo zainteresowanych. W roku 2013 było to 15 000 dostawców z 48 różnych krajów oraz duża liczba odwiedzających, z czego co czwarty z gości pochodził spoza granic Polski. W tym roku wydarzenie to również odniesie sukces, ponieważ już na zeszłorocznych targach przyjmowano zgłoszenia od kontrahentów na rok 2014. W okresie listopadowym zarezerwowana została ponad dwa razy większa ilość powierzchni dla wystawców niż w roku ubiegłym! To świadczy o stale rosnącym zainteresowaniu oraz potwierdza mnóstwo korzyści płynących z zaprezentowania swojej oferty podczas tego typu wydarzenia. 

Targi Meble Polska to miejsce, w którym królują najmodniejsze fasony, nietuzinkowe pomysły i ciekawe kreacje, które w sposób doskonały ożywiają każde wnętrze i powodują, że życie każdego domownika stanie się łatwiejsze. Warto zapoznać się z najnowszymi trendami meblowymi od czołowych producentów mebli na rynku!

Zapraszamy do obejrzenia galerii również na stronie naszego sklepu: http://www.twojemeble.pl/targi_meble_polska_poznan,nowosc464.html
lub na profilu Facebooka sklepu Twojemeble.pl: www.facebook.com/twojemeble


                                             
***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz