piątek, 17 stycznia 2014

George - elegancka propozycja mebli tapicerowanych marki Bydgoskie Meble!


Nowość w ofercie mebli tapicerowanych od producenta Bydgoskie Meble z pewnością szybko zyska uznanie wśród naszych Klientów. Jest to bowiem kolekcja mebli klasycznych, które swoim designem w stylu retro wprowadzają do wnętrza dawkę świeżości i oryginalności.

George reprezentuje sobą urok i wdzięk, którym nie można się oprzeć.


Lekko zaokrąglona linia wykończenia oraz pikowane, stylowe oparcia tworzą w sumie jednolitą bardzo efektowną całość. Już na pierwszy rzut oka widać, że fotele George i sofy George są niezwykle wygodne. Wysokie, drewniane nóżki wysmuklają ich sylwetkę a jednocześnie ułatwią utrzymanie porządku choćby przy odkurzaniu. 
Pijąc swoją ulubioną kawę lub herbatę, wypoczywając na meblu George będzie ona smakować jeszcze lepiej!Meble George zaaranżujesz również w dowolnej kolorystyce tkanin obiciowych. Dzięki szerokiej palecie barw łatwo dopasujesz elementy z kolekcji do swojego salonu. Wnętrze z meblami George zyska wygodne i stylowe miejsce do wypoczynku. Możesz wybrać zarówno spokojne, stonowane kolory wybarwienia, jak i żywe, radosne odcienie, które stanowić będą przyjemną dla oka, interesującą aranżacje. 

Niech George zawojuje Twój świat, w którym poczujesz się wyjątkowo!


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz