wtorek, 3 grudnia 2013

Stoły i krzesła Szynaka Meble 10% taniej!


Promocja producenta Szynaka Meble!
Teraz urządzisz swoją jadalnię w doskonałym stylu i świetnej cenie!
W tej ofercie 10% taniej kupisz stoły i krzesła z wybranych, nowoczesnych kolekcji! 
Wybierz spośród promocyjnych propozycji coś dla siebie:


Kolekcja Dover
Ławy i stoły z kolekcji Dover to meble w wybarwieniu wiśnia primavera, wykonane z płyty wiórowej foliowanej oraz płyty MDF. Ława Dover jest w dwóch wersjach: z dodatkową, praktyczną półką pod blatem lub bez półki. Krzesło tapicerowane w tkaninie o nazwie plecionka z materiału litego drewna bukowego. Stoły Dover posiadają praktyczne, rozkładane blaty. 


Ławy i stół Meris wykonane są w materiale płyty meblowej okleinowanej folią finish. Kolorystyka mebli to akacja królewska lub ciemna wiśnia malaga. Ławy Meris posiadają dodatkowe półki pod blatem i występują w dwóch różnych rozmiarach. Krzesło Meris tapicerowane w tkaninie plecionka, wykonane z litego drewna bukowego. Stół Meris z wygodnym, rozkładanym blatem. 


Ława i stół Alba wykonane w płycie meblowej laminowanej. Wybarwienie mebli to przyjemna akacja cynamonowa. Ława ma praktyczną półkę pod blatem. Krzesło Alba jest zaś tapicerowane w tkaninie jasna alcantara. Stół Alba również posiada bardzo praktyczny, rozkładany blat.


Ławy oraz stoły Targa to meble z wysokiej jakości materiału litego drewna i forniru. Ławy z dodatkową półką oraz stoły z rozkładanym blatem występują po dwie wersje z różnymi rozmiarami. Tapicerowane krzesło Targa wykonane jest w litym drewnie bukowym i posiada wysokie, wygodne oparcie. 


Spraw, aby w jadalni Twoja rodzina i goście poczuli się wyjątkowo. Zaaranżuj swoją przestrzeń w doskonałym stylu i świetnej cenie!


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz