środa, 11 grudnia 2013

Futuro - nowoczesne meble do salonu jako nowość od producenta Mikołajczyk Meble


Takiej kolekcji nie znajdziesz nigdzie indziej. Meble Futuro jako nowość od marki Mikołajczyk Meble to wspaniała propozycja dla miłośników aranżacji, które łączą w sobie jednocześnie nowoczesny, klasyczny i oryginalny styl. Wyjątkowa forma wykończenia stanowić będzie wspaniałą ozdobę całego domu.


Futuro to kolekcja do salonu oraz jadalni.Wykorzystanie mebli z tego zestawu wiąże się z wprowadzeniem do wnętrza prawdziwej finezji i kwintesencji oryginalnego stylu. Nowoczesna forma łączy się tutaj z delikatnymi akcentami klasycznego piękna. Meble wyróżniają również nietypowe uchwyty oraz ciekawe umiejscowienie oświetlenia na tylnej, wewnętrznej ściance, przez co bryły z pewnością przyciągną wzrok każdego gościa. Elementy kolekcji Futuro zostały wykonane z różnych materiałów wysokiej jakości: wewnętrzne elementy oraz półki z płyty laminowanej, zewnętrzny korpus z płyty wiórowej z okleiną naturalną a ramy i stelaże krzeseł z litego drewna. Meble uzupełniono o detale takie jak kryte prowadnice czy zawiasy puszkowe z systemem cichego domyku firmy Hettich, które znacznie podnoszą jakość wykonania brył oraz zagwarantują wygodę ich użytkowania przez długi czas. 

Zaletą kolekcji Futuro jest również duża swoboda w tworzeniu idealnego modelu. Istnieje bowiem wybór różnego koloru korpusów, frontów i ram z szerokiej palety dostępnych wybarwień:Wybierz meble z kolekcji Futuro jeśli chcesz w nietypowy sposób wzbogacić przestrzeń swojego salonu i jadalni. Piękna forma wykończenia tego zestawu zauroczy Ciebie i Twoich bliskich!


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz