środa, 11 grudnia 2013

Szynaka Meble taniej o VAT!


Jeśli lubisz różnorodność i oryginalność aranżacji od producenta Szynaka Meble, koniecznie skorzystaj z oferty meble bez VAT! Ciekawe i inspirujące wnętrza czekają na Ciebie w niższych cenach!

W tej ofercie znajdziesz wspaniałe inspiracje do salonu, jadalni, sypialni, biura oraz pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Obojętne, czy wolisz nowoczesną formę wykończenia, czy może preferujesz klasyczny styl w swoim wnętrzu - duży wybór kolekcji i rozwiązań pozwoli Ci dopasować meble w promocji do Twojego domu lub mieszkania. Marka Szynaka Meble to jeden z najpopularniejszych producentów na rynku, którego produkty wyróżniają się niezwykle wysoką funkcjonalnością, trwałością, zastosowaniem bezpiecznych rozwiązań a także wieloma nagrodami, które firma ta otrzymała za wiele swoich niepowtarzalnych kolekcji. Wszystko to potwierdza fakt, iż warto skusić się na ta tą wyjątkową, promocyjną okazję cenową!

Wybieraj spośród 48 kolekcji utrzymanych w bieli, jasnych barwach, naturalnych wybarwieniach drewna lub klimatycznej, czarnej kolorystyce!
Kliknij tutaj, by zobaczyć wszystkie meble w promocji Szynaka Meble bez VAT.***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz