wtorek, 12 listopada 2013

Przedpokoje Allhall w promocji bez VAT!


Zaskocz swoich gości oryginalnym przedpokojem! 
Pierwsze wrażenie jest tylko jedno, dlatego zadbaj o to, by wejście do Twojego domu lub mieszkania łączyło się z niepowtarzalnym, przyjemnym odczuciem!
Skorzystaj z promocji producenta Allhall bez VAT i wybierając dowolną kolekcję z oferty producenta klimatycznie zaaranżuj swoją przestrzeń. 

Promocyjne, niższe o VAT ceny obejmują fantastyczne, praktyczne wnętrza do przedpokoju w postaci szafek, wieszaków, luster, czy pojemnych szaf, które to znakomicie zaaranżują każde pomieszczenie, niezależnie od jego wielkości. Różnorodność form oraz bogactwo kolorystyki sprawia, że w ofercie marki Allhall każdy znajdzie coś dla siebie. Z marką Allhall nie tylko wykreujesz modny i funkcjonalny przedpokój, ale również i wnętrze rozmaitych poczekalni.
W ofercie promocyjnej znajdziesz też inne, ciekawe i nietypowe produkty, a są to na przykład.:
bufet, gazetowniik, wieszak przyścienny, garderoba naściennalub klasyczne wieszaki wolnostojące:Wybierz meble Allhall w promocji bez VAT, by zyskać wspaniałą aranżację w super cenie!
Niech stylowy i funkcjonalny przedpokój stanie się doskonałą wizytówką Twojego domu!


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz