wtorek, 26 listopada 2013

Meble z programu "Nasz Nowy Dom" - odcinek 8!


Odcinek ósmy to fantastyczna przemiana domu dla matki i córki, który będąc w opłakanym stanie zamienił się w klimatyczną i niezwykle funkcjonalną przestrzeń. Tworząc przytulne wnętrza fachowcy zadbali o to, by każde pomieszczenie spełniało w stu procentach oczekiwania obu mieszkanek domu. Dzięki meblom Forte ten cel został w pełni osiągnięty.

Pomieszczenia, które można zobaczyć w tym odcinku to połączenie klasycznego i nowoczesnego stylu, który został wzbogacony o wysoką funkcjonalność każdej z brył. Kolekcją, którą umeblowano salon jest zestaw Cortese. To meble w wyjątkowo klasycznym odcieniu noce camo, którym ozdobne listwy oraz metalowe, patynowane uchwyty dodają niepowtarzalnego uroku. Ich charakterystyczna, tradycyjna rama tworzy wyrazistą aranżację. W sypialni wykorzystano meble Julietta, których połączenie białego połysku we frontach i dębu sonoma w korpusach tworzy niezwykle przytulny pokój do wypoczynku na każdy dzień.

Oto aranżacje z ósmego odcinka:

Kolekcja Cortese

Kolekcja Cortese

Kolekcja Cortese

Kolekcja Cortese

Kolekcja Julietta

Kolekcja Julietta

Kolekcja Julietta

Kolekcja Julietta


Stylowa klasyka a może nowoczesne połączenie drewna i bieli? Wybierz meble, które będą idealnie pasować do Twojego wnętrza! Skorzystaj z ciekawych pomysłów na funkcjonalne aranżacje w stylu Forte!


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz