poniedziałek, 25 listopada 2013

Meble z programu "Nasz Nowy Dom" - odcinek 7!


W odcinku numer siedem dużo się działo, ponieważ przemiana domu wymagała bardzo wielu zmian dla licznej, aż ośmioosobowej rodziny! Priorytetem było stworzenie funkcjonalnych, przytulnych pokoi, w których dzieci będą mieć dogodne warunki do nauki i zabawy. Ten efekt został osiągnięty, dzięki ekipie remontowej i aranżacjach w stylu Forte, które wykreowały wspaniałe wnętrze całego domu!

Trzy główne kolekcje, które zostały wykorzystane w tym odcinku to zestaw Kendo, Roxette oraz Snow. Pierwszy z nich to ciekawe połączenie ciemnego dębu czekoladowego z jasnym wykończeniem brył w kolorze dąb sonoma. W kolekcji tej znaleźć można również oryginalną ławę, która wyposażona w półki pod blatem pomieści wiele przedmiotów typu piloty, książki czy czasopisma. Roxette to klimatyczne połączenie białego połysku z dębem antycznym. Ta wyjątkowa kolorystyka tworzy bardzo przytulną przestrzeń w sypialni. W tym pomieszczeniu ulokowano również łóżeczko Winnie, które doskonale komponuje się z całą aranżacją. Młodzieżową kolekcją Snow umeblowano pokój dla dzieci. Wybrano białą kolorystykę mebli, aby powiększyć optycznie oraz rozjaśnić niewielką przestrzeń, które dzieci miały ze sobą dzielić.

Oto aranżacje z siódmego odcinka:

Kolekcja Kendo

Kolekcja Kendo

Kolekcja Roxette

Kolekcja Roxette

Kolekcja Roxette

Kolekcja Roxette

Kolekcja Roxette

Kolekcja Roxette

Łóżeczko - kolekcja Winnie

Kolekcja Snow

Kolekcja Snow

Kolekcja Snow

Kolekcja Snow

Pamiętaj, że meble Forte z programu Nasz Nowy Dom kupisz u nas 10% taniej!
Warto pozytywnie odmienić każde wnętrze, więc korzystaj z inspiracji i doskonałej oferty cenowej!


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz