piątek, 22 listopada 2013

Meble z litego drewna od producenta Szynaka Meble!


Promocja producenta Szynaka Meble to dla miłośników piękna naturalnego drewna litego wspaniała okazja na zakup tak wspaniałych mebli w niższej, atrakcyjnej cenie! 
Wybrane cztery kolekcje, którymi zaaranżujesz salon, jadalnię, biuro, sypialnię i pokój dziecięcy są teraz tańsze o 10%! Oto one:


Niezwykle oryginalne meble do salonu, jadalni, biura i sypialni w odcieniach ciemnej, lub jasnej brzozy. Zestaw ten wprowadza do wnętrza elegancję i wspaniały, wyjątkowy styl. W wykończeniu oprócz naturalnego drewna użyto prowadnic Hettich oraz uchwytów metalowych hiszpańskiego producenta. 


Prawdziwa klasyka we wnętrzu. Meble do salonu, jadalni i sypialni w różnorodnych, jasnych lub ciemnych wariantach kolorystycznych. Meble te wyróżniają piękne, klasyczne uchwyty, frezy, okucia i ryflowania na bocznej ramie brył.


Meble o prawdziwie uniwersalnym stylu. Również i w tej kolekcji ma się duży wybór kolorystyczny pod względem wybarwienia. Meble cechują charakterystyczne fronty z widocznym rysunkiem drewna oraz duże, poręczne i wygodne uchwyty.


Piękne meble do pokoju młodzieżowego i dziecięcego. Bryły wyróżnia charakterystyczna, łagodna fala w ramie górnej i dolnej oraz małe, drewniane uchwyty. Ciekawy akcentem jest również połączenie modnej bieli z wybarwieniem koniak na blatach i górnych częściach mebli.   


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz