piątek, 29 listopada 2013

Kolekcja Solare i meblościanka Aronda - nowości od Forte!


W ofercie marki Forte pojawiają się dwie nowe kolekcje: Solare oraz Meblościanka Aronda. Oba zestawy mają podobny design i podobny, wysoki aspekt funkcjonalności każdej z brył. W kolekcjach tych znaleźć można kilka wersji meblościanek dzięki czemu łatwiej dopasujesz konkretny komplet do swojego wnętrza. Dodatkowym atutem jest subtelne oświetlenie, które jest już wliczone w cenę mebli.


Zestaw mebli w kolorystyce bieli i dębu sonoma. W kolekcji znajdują się trzy wersje meblościanki: prawa, lewa oraz lewa w cenie bez oświetlenia. W skład kompletu wchodzą dwie witryny stojące, szafka RTV a także szklana półka wisząca.

Meblościanka Solare Lewa                Meblościanka Solare Prawa
Oprócz gotowych kompletów można również kupić meble pojedynczo. Prosta forma, wygodne uchwyty - ta subtelność będzie dla Ciebie idealna.Meblościanka Aronda
W zestawie tym są dwie wersje meblościanki: jedna z witryną stojącą, dwiema witrynami wiszącymi, szeroką szafką RTV oraz jedną półką wiszącą, a w skład drugiego kompletu wchodzą dwie witryny stojące, mała szafka RTV oraz dwie półki wiszące.

Meblościanka Aronda, wersja 1 i wersja 2
Do meblościanek można również dokupić komodę, która znakomicie uzupełni aranżacje meblami Aronda. Podobnie jak w przypadku kolekcji Solare, bryły z meblościanki Aronda łączą w sobie subtelną barwę bieli i dębu sonoma, wzbogaconą o delikatne oświetlenie. Dzięki nowym kolekcjom w ofercie producenta Forte Twój salon stanie się jasny, modny i przestronny. Stylowe oświetlenie i praktyczne rozwiązania wzbogacą każdą aranżacją w to, czego najbardziej potrzebujesz!


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz