poniedziałek, 18 listopada 2013

Boston II - nowa kolekcja w ofercie producenta ADB Meble!


Boston II - nowa kolekcja marki ADB Meble jako wspaniała, klasyczna propozycja do salonu i jadalni.
Ten charakterystyczny, subtelny styl jest wyrazem elegancji, stonowania i funkcjonalności w najlepszym wydaniu. Meble Boston II to przykład na to, jak w znakomity sposób połączyć ze sobą tradycyjną formę oraz sprawdzone i wygodne rozwiązania przy aranżowaniu różnorodnych wnętrz.Kolekcja Boston II to meble do salonu i jadalni w klasycznym stylu. Cechuje je prosta forma wykończenia i wysoka funkcjonalność każdej z brył. Stolik z szufladami tworzy dodatkową przestrzeń na gazety lub piloty zaś pojemny regał spowoduje, że doskonale wyeksponujemy każdy, wartościowy przedmiot - taki salon staje się niezwykle praktyczną przestrzenią na co dzień. Oprócz tego wygodne, tapicerowane na siedzisku krzesła oraz stół z rozkładanym blatem zapewnia doskonałe warunki do wspólnego posiłku w szerszym, rodzinnym gronie.Warto podkreślić także piękne, klasyczne, okrągłe uchwyty, które okraszone srebrną kolorystyką prezentują się wyjątkowo i niezwykle elegancko. 


Meble Boston II to także znakomita jakość, potwierdzona wykorzystaniem litego drewna brzozowego oraz szeroka paleta wyboru kolorystycznego brył, począwszy od jasnego, naturalnego drewna aż po ciemniejszy odcień teak lub teak plus patyna. Trwałość przez wiele lat oraz duży wybór kolorów pozwalający na idealne dopasowanie do różnorodnych wnętrz czyni ten zestaw uniwersalnym i jednocześnie niezwykle atrakcyjnym.

***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz