środa, 9 października 2013

Nowe meble od producenta Forte!


Nowe, klimatyczne, funkcjonalne - właśnie takie są nowości od marki Forte!
Trzy wspaniałe kolekcje do salonu w różnym wykonaniu i w różnym stylu to garść stylowych inspiracji, którym się nie oprzesz! Sprawdź, który zestaw będzie najbardziej pasował do Twojego wnętrza!


Meble w niezwykle smacznym i miłym dla oka wybarwieniu dąb sonoma czekoladowy. Wykorzystanie tej kolekcji da Ci mnóstwo miejsca na wszystkie przedmioty, szczególnie jeśli chcesz je doskonale wyeksponować w pojemnym regale lub stylowej witrynie. Cechą charakterystyczną są poręczne, wygodne uchwyty, oryginalnie przecięcia oszklonych frontów oraz oświetlenie w opcji dodatkowej.


Ten niewielki zestaw do salonu da Ci wbrew pozorom mnóstwo możliwości w tworzeniu fantastycznego, klimatycznego wnętrza. Na szafce RTV z otworem na kable doskonale zaprezentujesz każdy sprzęt elektroniczny, w oszklonych witrynach umieścisz warte pokazania przedmioty, zaś w pojemnej szafie schowasz mnóstwo różnorodnych przedmiotów. Podobnie jak w kolekcji Goa, meble Yugo utrzymane są w barwie dębu sonoma czekoladowego, dzięki któremu przestrzeń jest pełna uroku i wyrazistego charakteru. Kolekcję tę wyróżnia nowoczesna forma, której wyrazem są oryginalne uchwyty a raczej ich brak, ponieważ zostały one wtopione w strukturę frontów. Ten zestaw doskonale wpasuje się w każde - małe lub duże pomieszczenie.


Meble z tej kolekcji to prawdziwe piękno eleganckiego, klasycznego stylu w barwie orzech koniakowy. Wygodne, duże uchwyty oraz ścięta, masywna rama u góry oraz u dołu mebla nadaje im wyrazistego smaku. Ta gustowna linia wykończenia doskonale komponuje się z ozdobnymi, krzyżowymi aplikacjami na frontach.W tym zestawie dostępne jest również oświetlenie w opcji dodatkowej, które wzbogaca witryny w jeszcze bardziej wykwintną formę wykończenia. 


Pozwól na to, by Twój salon na nowo zachwycił każdego gościa! Spraw, by przestrzeń w której funkcjonujesz stała się niezwykle przytulna i praktyczna każdego dnia!
Wybierz nowości marki Forte!

***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz