wtorek, 15 października 2013

Meble Forte bez VAT!


Bądź gotowy na cenowy zawrót głowy! 
Wybieraj spośród aż 48 różnorodnych, fantastycznych kolekcji i aranżuj przestrzeń, w której poczujesz się doskonale, pozostawiając w portfelu zaoszczędzone pieniądze! 

Szukasz modnego salonu, funkcjonalnej jadalni, klimatycznej sypialni, stylowego biura, praktycznego przedpokoju, pomysłowego pokoju dla dziecka? Jeśli tak, koniecznie skorzystaj z niższych, atrakcyjnych cen na meble Forte, by cieszyć się nie tylko wymarzonym wnętrzem, ale także i oszczędnością pieniędzy! 

Możesz skusić się na nowe zestawy w ofercie producenta Forte, dzięki którym Twój salon będzie wyglądał szalenie stylowo, zachowując przy tym wysoki standard funkcjonalności i użyteczności na co dzień. Kolekcja Goa, Yugo i Kashmir to prostota, styl i elegancja w każdym calu!


Jeśli jednak wolisz wybrać to co znane i lubiane, czyli najczęściej kupowane kolekcje marki Forte, postaw na zestaw Yoop, Ordo, Ombra, Latis, Indigo lub Insert. To znakomite meble z charakterem, dzięki którym pokój dla dzieci, salon, jadalnia, biuro i przedpokój będą przytulną i bogatą w zachwycający urok przestrzenią dla Ciebie i Twoich bliskich. 


Taniej kupisz również meble Forte, które wykorzystano w programie "Nasz Nowy Dom". Nowe, pomysłowe wnętrza prosto z telewizji czekają w cenach niższych o podatek VAT!

Odcinek 1: Atrium, Indigo, Snow, Yoop:
Odcinek 2: Combino, Belfort, Winnie, Apli:Odcinek 3: Lanti, Latis, Maximus:
Wykorzystaj tą szansę! Masz do dyspozycji mnóstwo mebli, aranżacji i pomysłów na to, jak w doskonały sposób zmienić każde wnętrze w coś niezwykłego!
Wybierz markę Forte w ofercie meble bez VAT właśnie teraz!


Promocja Forte bez VAT nie dotyczy stołów i krzeseł oraz kolekcji ForQuick.

***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz