czwartek, 19 września 2013

Promocja Black Red White!


W tej wyprzedaży z pewnością znajdziesz coś dla siebie!
Wybrane meble z wielu różnych kolekcji doskonale uzupełnią Twoje idealne wnętrze!
Postaw na styl Black Red White i to w szalenie atrakcyjnej cenie!
Na niektóre meble prawie o połowę taniej!

Wśród propozycji od BRW z doskonałym rabatem znajdziesz bryły w stylu nowoczesnym i klasycznym, o ciemnym i jaśniejszym wybarwieniu, oraz w wielu funkcjonalnych formach!


Wśród kolekcji nowoczesnych znajdziesz kolekcje takie jak:

Pop, czyli meble o prostej, funkcjonalnej formie w promocyjnym wybarwieniu bukowym. Wyróżniają je małe, zgrabne uchwyty firmy Siro, oraz materiały wysokiej jakości takie jak prowadnice i zawiasy Hettich.

Kaspian - zestaw o różnorodnej kolorystyce, która tworzy fantastyczny, specyficzny klimat we wnętrzu. System ten wyróżniają markowe zawiasy, prowadnice rolkowe oraz nowoczesny i wygodny system bezuchwytowy.

Elippe to kolekcja w barwie klon strassburg, w której bryły mają łagodne, zaokrąglone krawędzie oraz niewielkie uchwyty. W meblach zastosowano prowadnice Quadro oraz regulację wysokości nóżek.


Largo to przede wszystkim charakterystyczna, masywna rama wykończenia oraz zastosowanie prowadnic rolkowych. Rabat dotyczy mebli Largo w wybarwieniu śliwa wallis, która nadaje bryłom wyjątkowego charakteru.Clipper ma w swojej gamie meble o połączeniu dwóch barw: ciemnego orzecha fineline oraz dębu legno, które tworzą fantastyczny, oryginalny duet. Bryły wyposażone są w zaokrąglone krawędzie, fronty wzbogacone o imitację wysłojenia dębu a także uchwyty Siro i prowadnice rolkowe.


Mateo to zestaw, który wyróżnia subtelne wybarwienie orzech virginia oraz nowoczesny system bezuchwytowy. Szuflady wzbogacone zostały w mechanizm Tandem prowadnice schowane pod szufladą, zaś jej otwarcie i zamknięcie następuje poprzez naciśnięcie.
Mezo w promocyjnej barwie dąb wenge brąz to przede wszystkim solidna, masywna forma wykończenia oraz oryginalne, kwadratowe uchwyty. 


Wyprzedaż Black Red White obejmuje również meble z kolekcji klasycznych:

Genua meble w różnych, stylowych odcieniach, dzięki którym wnętrze zyskuje jeszcze większą elegancję. Kolekcje wyróżniają profilowane nóżki z drewna bukowego, prowadnice Hettich i uchwyty Siro.


Pireus - zestaw w czereśni columbia o prostej, funkcjonalnej formie wykończenia. W meblach zastosowano nogi z drewna brzozowego, bukowego a także uchwyty Schwinn i prowadnice Quadro.

Orinoko to kolekcja w barwie olcha niger. Meble z tego zestawu charakteryzują oryginalnie wykończone fronty wraz z nietypowymi uchwytami Siro (mosiądz antyczny, materiał: metal). Bryły wzbogacone są również o zawiasy Hettich i prowadnice rolkowe.

Charlotta to meble o wyraźnym, klasycznym designie o mosiężnych uchwytach oraz frezowanych frontach podkreślonych patynowaniem.
Nie warto dłużej czekać. Takie ceny i takie meble masz tylko teraz!
Skorzystaj z promocji Black Red White i urządź tanio wnętrze z pomysłem!


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz