środa, 28 sierpnia 2013

Magnetic i Montana - nowości marki Paged!


Nowe kolekcje od producenta Paged to nowe pomysły na to, jak w elegancki, wspaniały sposób zaaranżować przestrzeń salonu i jadalni. Zachwycająca forma oraz design z charakterem - meble Magnetic i Montana to klasa i styl, który z pewnością oczaruje Ciebie i Twoich gości!Niewielki, stylowy zestaw do salonu, którym zaaranżujesz nawet niewielką przestrzeń. Dzięki naturalnemu wybarwieniu dębu kanadyjskiego mebli Montana we wnętrzu nie tylko tworzy się przyjemny klimat, ale także całe pomieszczenie staje się niezwykle przestronne. Wysoka jakość zestawu wynika z zastosowania materiałów takich jak fornir dębowy czy stal szczotkowana. Kolekcję tą charakteryzują masywne ramy i system bezuchwytowy, czyli  nowoczesna, harmonijna forma wykończenia. Wybierając meble Montana subtelnie podkreślisz piękno drewna w każdej aranżacji.
Zestaw, dzięki któremu pomysłowo, oryginalnie i z prawdziwą elegancją zaaranżujesz przestrzeń salonu i jadalni. Interesujące połączenie masywnych ram w wybarwieniu dąb wild wraz z czarnym połyskiem we frontach tworzy wspaniały efekt. Praktyczny panel naścienny z półkami, stół z czarnym blatem czy zgrabna szafka RTV - to tylko niektóre elementy, które będą znakomitym uzupełnieniem modnego wnętrza. W bryłach częściowo oszklonych występuje podświetlenie półek diodami LED, co pozwoli Ci w doskonały sposób wyeksponować ulubione przedmioty i pamiątki. Nowoczesna, asymetryczna forma mebli Magnetic naprawdę magnetyzuje!


Nowoczesność i klasa we wspaniałym wydaniu - to właśnie meble Paged!
Postaw na doskonałą jakość i niepowtarzalny styl mebli Montana i Magnetic!

***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz