piątek, 9 sierpnia 2013

Graphite i Graphite White - nowości w ofercie firmy Baggi!


Nowe kolekcje od producenta Baggi są już w ofercie naszego sklepu!
Graphite i Graphite White to meble do pokoju młodzieżowego, utrzymane w tym samym stylu, lecz różniące się kolorem wybarwienia frontów i korpusów. Dzięki takiemu rozwiązaniu jeszcze lepiej dopasujesz aranżację do specyficznych wymagań każdego nastolatka. 
Obie kolekcje tworzą znakomitą propozycję funkcjonalnego, modnego i również w dużej mierze oryginalnego wnętrza. Całość stworzy dogodne warunki do pracy i nauki dla Twojej pociechy.Meble Graphite w kolorze dąb sonoma/grafit i Graphite White o barwie biały/grafit wykonane zostały z płyty meblowej i wyposażone w trwałe elementy typu zawiasy marki Haffele oraz prowadnice kulkowe z mechanizmem cichego domyku. Wygodę użytkowania zapewniają również długie uchwyty. We froncie komody i szafy zastosowano niesymetryczny podział frontów. Na uwagę zasługują również oryginalne bryły z obu kolekcji, które swoim kształtem i wykończeniem będą mocnym, kreatywnym akcentem w całej aranżacji. Są nimi: szafko - ława, półka oraz regał.


Nowe kolekcje w ofercie Baggi to nowe, pomysłowe kreacje, dzięki którym Twoje dzieci poczują się doskonale w swoim przytulnym, funkcjonalnym, nowoczesnym pokoju. 

***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz