wtorek, 30 lipca 2013

Nowe kolekcje marki Gala Collezione!


Nowe, szalenie wygodne i jak zawsze zachwycające meble od producenta Gala Collezione!
Wśród świeżych pomysłów na modne i komfortowe miejsce wypoczynkowe znajdziesz trzy, wspaniałe kolekcje: Siena, Tivoli i Malpensa. Dzięki nim Twój salon już nie będzie taki sam jak wcześniej - stanie się bowiem miejscem wyjątkowym, pozytywnie zaskakującym wszystkich gości. Wybierz nowoczesny styl i doskonałą wygodę relaksu dla siebie i swojej rodziny!


Kolekcja Siena
Wspaniały design i oryginalność kreacji w jednym. Dzięki tej kolekcji dowiesz się, co to znaczy błogi komfort! Wykorzystanie pianki wysokoelastycznej w oparciu i siedzisku gwarantuje Ci relaks na najwyższym poziomie. Ruchome podłokietniki dopasujesz do swoich indywidualnych upodobań, zaś metalowe nóżki wzbogacą bryły o stylową formę wykończenia. Fotel Siena oraz sofy Siena mogą być wykończone w skórze, tkaninie lub jednoczesnym połączeniu skóry i tkaniny.


Kolekcja Tivoli
Nowoczesność i funkcjonalność, która uczyni Twój wypoczynek jeszcze przyjemniejszym! W tej kolekcji znajdziesz fotele i sofy, które dzięki funkcji relaks w postaci odchylanego oparcia i wysuwanego podnóżka pozwolą Ci odpocząć w najlepszy sposób. Ponadto w zestawie tym możesz wybrać boczek mebli z praktyczną kieszonką, w której schowasz ulubione czasopismo czy pilot TV lub utworzysz znakomity zestaw foteli wraz z barkiem wyposażonym w pojemny schowek i miejsce na dwa kubki. Cała kolekcja Tivoli, dostępna w tkaninie lub skórze będzie dla Ciebie wspaniałym i praktycznym pomysłem na relaks każdego dnia!


Kolekcja Malpensa
Jeśli poszukujesz nowoczesnej bryły, która doskonale sprawdzi się w modnym wnętrzu i idealnie dopasuje się do Twoich indywidualnych potrzeb - wybierz znakomity narożnik Malpensa w obiciu tkaniny lub skóry. Mebel ten dzięki swojej subtelnej, stylowej formie wprowadzi do wnętrza elegancję, wyrafinowanie i wspaniały urok. Ruchomy podłokietnik i ruchome zagłówki zagwarantują Ci komfort w najlepszym wydaniu. Narożnik wyposażony jest także w cenne walory praktyczne - funkcję spania oraz duży pojemnik na pościel.

Wybierz wspaniałe meble tapicerowane Gala Collezione w nowej, wspaniałej formie i ciesz się niepowtarzalnym wnętrzem, bogatym w modny design mebli i zastosowanych w ich praktycznych rozwiązaniach. 


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz