piątek, 5 lipca 2013

Kolekcja Laviano - nowa odsłona aranżacji marki Bydgoskie Meble!


Kolekcja Laviano - wzbogacona o wiele funkcjonalnych brył, pozwoli Ci zaaranżować wspaniałe wnętrza na wiele różnych sposobów. Kolekcję wyróżniają charakterystycznie wygięte nóżki, oraz masywne, kwadratowe uchwyty. Subtelna kolorystyka mebli utrzymana w szaro piaskowym, brązowym tonie stworzy we wnętrzu wspaniały, przytulny klimat.  Zestaw Laviano marki Bydgoskie Meble pozwoli Ci stylowo zaaranżować przestrzeń w salonie, jadalni, sypialni i przedpokoju. Funkcjonalność i piękno mebli z tej kolekcji jest doskonałym rozwiązaniem dla miłośników eleganckich i modnych wnętrz. Specyfika wykończenia nadaje meblom z tej kolekcji niebywałego uroku. Nogi z litego drewna gwarantują trwałość, zaś wykorzystanie systemu cichego domykania zapewni wygodę użytkowania.
W zestawie znaleźć można również piękne, tapicerowane łóżko i ławkę, a stylowe oświetlenie w witrynach i bufecie, które dostępne jest w standardzie będzie dopełnieniem eleganckiej aranżacji Laviano


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

1 komentarz:

  1. Piękne meble - inne, ale piękne. Ogólnie, to na pierwszy rzut oka wydają się, jakby miały coś z mebli industrialnych.

    OdpowiedzUsuń