wtorek, 25 czerwca 2013

Wspaniałe nowości w ofercie producenta Baggi czekają na Ciebie i Twoje dziecko!
Bajkowa propozycja dla dziewczynki czy wyraziste aranżacje dla prawdziwego budowlańca lub kierowcy doskonale wpasują się we wnętrze Twojego domu!

Oto nowe kolekcje:
Cinderella
Cudny zestaw do pokoju prawdziwego kopciuszka. Meble utrzymane w łagodnym, dziewczęcym różu, wzbogacone o delikatny, subtelny motyw motylków i kwiatów na frontach. Kształt brył oparty na delikatnych łukach nadaje im niepowtarzalnego i oryginalnego charakteru. Wnętrze Cinderella to bajkowe królestwo dla każdej dziewczynki!  


Builder
Wnętrze z doskonałą kreacją budowlaną. Meble charakteryzują przede wszystkim fronty z obrazkami przedstawiającymi pojazdy z budowy. Koparka, dźwig czy betoniarka - wszystko to zachęci małego budowlańca do czerpania radości z zabawy w pokoju. Ponadto łóżko w kształcie spycharki sprawi dzieciom dużą frajdę podczas codziennego wypoczynku. Kolekcja Builder to budowanie idealnego świata dla Twojej pociechy!


Formula
Zestaw mebli, który idealnie pasuje do małych miłośników wyścigów Formuły I. Oryginalne i niepowtarzalne łóżko w formie bolidu oraz fronty z obrazkami tegoż pojazdu tworzą we wnętrzu klimat prawdziwej motoryzacji. Barwa w postaci wyścigowej czerwieni dodaje aranżacji niesamowitej wyrazistości. Kolekcja Formula to wyścig, który Twoja pociecha wygra bezapelacyjnie!


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz