piątek, 24 maja 2013Zalet rozkładanego stołu jest z pewnością wiele. Regulacja blatu jest bowiem cechą niezwykle ważną, ponieważ zapewnia wysoką funkcjonalność mebla. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić przestrzeń oraz dostosować stół do różnorodnych okazji.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór stołów rozkładanych wielu różnych marek. Oto niektóre z propozycji konkretnych producentów:

Stoły Black Red White, czyli producenta, który cieszy się największą popularnością cechują się różnorodnością wykończenia i form. Modny fason i subtelny styl - to właśnie meble BRW.


Bydgoskie Meble jako wyraz prostoty połączonej z funkcjonalnością. Stoły tego producenta łatwo można dopasować do różnorodnych wnętrz.


Szynaka Meble to przede wszystkim stoły z klasą w znakomitym stylu. Każdy z tych mebli ma swój urok oraz posiada praktyczne oblicze w formie rozkładanego blatu.


Marka Paged oferuje stoły w wielu formach i wykończeniach. Ta różnorodność nie tylko zachwyca, ale i pozwala szybko dopasować rozkładany stół do określonego stylu pomieszczenia.


Meble Denwar to prostota i nowoczesny styl. Rozkładane stoły tej marki mogą mieć blat nawet o długości 380cm, co potwierdza, że są one niezwykle funkcjonalne.


Marka Fameg to czołowy producent znakomitych krzeseł i stołów. W swojej ofercie posiada rozkładane stoły, których forma pozwala na dostosowanie blatu nawet do trzech określonych długości.


Forte oferuje rozkładane stoły w różnym stylu i wykończeniu. Każdy z tych mebli ma swoje niepowtarzalne zalety, które pozwolą na jego wygodne użytkowanie.


Matkowski to przede wszystkim solidne wykończenie i stylowa forma. Stoły rozkładane tej marki wprowadzają do wnętrza pełną naturalność i elegancję.


Stoły producenta Meble Wójcik charakteryzuje prosty fason, który jednocześnie nadaje każdemu wnętrzu niezwykłego stylu. Meble tej marki znakomicie sprawdzają się w nowoczesnym pomieszczeniu.


Wybierz praktyczny stół z rozkładanym blatem w modnym stylu i ciesz się funkcjonalnym i olśniewającym wnętrzem na długie lata!***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz