czwartek, 9 maja 2013Oryginalne i wyjątkowe kreacje meblowe znajdziesz właśnie teraz w nowej kolekcji Design Collection.
Marka Paged reprezentująca stylowe formy i doskonałe wykończenie zaskakuje nowościami, które z pewnością zainspirują Cię do tworzenia najdoskonalszych aranżacji!


Krzesło Arctica, Krzesło Vienna, Krzesło Vogue A, Krzesło Shell 
Krzesła tapicerowane lub z oryginalnym oparciem, to właśnie wyróżnia całą kolekcję Design Collection, która zachwyca swoją innowacyjnością form.


Krzesło City Bis, Krzesło Xchair2,  Krzesło Xchair3 , Krzesło Xchair4 
W ofercie znaleźć można również znakomite krzesła Xchair, które cechuje różnorodność kształtów oparcia i szeroka gama kolorystyczna.


Hocker Shell, Hocker Shell, Hocker Vienna, Hocker Wenus H
Zestaw Design Collection obejmuje także hockery w różnym wykończeniu oraz w formie tapicerowanej lub nietapicerowanej.


DiTu, Fotel Eklectica, Fotel Secessio, Sofa Vogue S
Nowa kolekcja marki Paged urzeka również nietypowymi rozwiązaniami  takimi jak mebel DiTu, który jest połączeniem krzesła oraz drabinki czy sofa Vogue S o niewielkich rozmiarach i specyficznym wykończeniu. 


Sprawdź całą kolekcję Design Collection i wybierz meble nadające uroku każdemu wnętrzu. Zaskocz wszystkich gości wyjątkowym designem aranżacji!


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz