piątek, 10 maja 2013Inspirujące formy? Dokładnie tak!
Ta nowa propozycja marki Timoore łączy w sobie wysoką funkcjonalność i fantastyczne kształty!

New Line PLUS niewielka kolekcja z wielkim potencjałem!

Łóżko piętrowe LoftŁóżko piętrowe posiada dwa wygodne miejsca do spania dla dzieci. Jest to mebel niezwykle funkcjonalny, ponieważ posiada pojemniki na pościel oraz drabinkę, która może być zamocowana z prawej lub lewej strony. Górne miejsce do spania zabezpiecza przymocowana z boku płyta, która gwarantuje dziecku bezpieczeństwo podczas snu. Wyjątkową i niepowtarzalną cechą tegoż mebla są także plecy wyposażone w otwory, dzięki którym możliwe jest zamontowanie tam półek lub wieszaków. Przechowywanie zdjęć czy karteczek umożliwią też elastyczne gumki w różnych konstelacjach. Twoja pociecha może również  malować i pisać na płycie dzięki specjalnemu flamastrowi dołączonemu do mebla. 
Łóżko piętrowe Loft jest wymarzonym miejscem do wypoczynku dla każdego dziecka!    


Półka New Line PlusTa półka to doskonałe połączenie fantastycznego pomysłu z praktycznością dziecięcego mebla. Bryła w formie drzewka tworzy uroczy akcent w każdym wnętrzu. Na subtelnych gałęziach spełniających funkcje półek mogą wyrosnąć liczne książki, zabawki i inne ciekawe przedmioty. 
Spraw swojemu dziecku niezwykłe drzewko, które ożywi jego młodzieńczy świat!


Wieszak SkyNiepowtarzalna chmurka z której bynajmniej nie pada deszcz! Ten oryginalny wieszak pozwoli dobrze zagospodarować miejsce na ubrania, plecaki czy inne przedmioty. Imitujące deszcz haczyki tworzą doskonałą kreację pomysłowego, nietuzinkowego wieszaka!
Wybierz wieszak Sky i spraw, by Twoja pociecha mogła bujać w obłokach!


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz