wtorek, 28 maja 2013Producent mebli Matkowski jako reprezentant doskonałej klasy i stylu wzbogacił swoją ofertę o nowoczesną aranżację do salonu i jadalni. Nowa kolekcja Modena jest wyrazem prawdziwego piękna do Twojego modnego wnętrza!


Salon z kolekcją Modena nabiera niepowtarzalnego charakteru. Frezowane fronty szuflad oraz subtelne oświetlenie tworzą zgrany duet w wykończeniu mebli. Dzięki stolikowi z oszklonym blatem oraz dodatkową półką wnętrze wzbogaca się o niebywały styl i funkcjonalność. 
W jadalni marki Modena czekają na Ciebie wygodne, tapicerowane krzesła oraz rozkładany stół, który dopasujesz do swoich indywidualnych wymagań. Uzupełniając to wnętrze o stylowe, oświetlone witryny stworzysz miejsce, w którym każdy posiłek będzie wyjątkowy!
Marka Matkowski to także dbałość o szczegóły i wysoka jakość, dlatego wszystkie meble cechuje znakomity styl i wykończenie.


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz