poniedziałek, 29 kwietnia 2013

W TVN ruszył nowy program zatytułowany "Bitwa o dom". Biorą w nim udział rodziny walczące o nagrodę główną, którą jest nowe mieszkanie na jednym z podwarszawskich osiedli. Aby je otrzymać muszą wykonać różne zadania, dotyczące aranżacji wnętrz, w których mieszkają. I tak, poprzez różne etapy od projektu do realizacji będą musieli przekształcać swoje mieszkania.
http://bitwaodom.tvn.pl/

Przede wszystkim będzie się liczyła inspiracja, pomysłowość i wykonanie. Na to wszystko mają ściśle określony budżet, którego nie mogą przekroczyć, a przy tym muszą wykazać się inwencją i kreatywnością.

Jednym ze sponsorów programu są Meble Wójcik dostępne w naszym sklepie. Niektóre z kolekcji można było obejrzeć w ostatnim odcinku.
Linate to nowoczesne, a zarazem eleganckie meble.

Znajdziemy wśród nich wyposażenie zarówno do sypialni, jak i do salonu. Utrzymane w jasnej tonacji. Biel tonują truflowe wykończenia, nadając subtelności każdemu wnętrzu. Dzięki uniwersalnej kolorystyce dopasują się do intensywnych kolorów jak fiolety i czerwienie. Będą też współgrać z odcieniami szarości i brązów.Z pewnością uwagę należy poświęcić szafie, dostępnej w trzech wersjach gabarytowych. Pomieszczą one wszystkie ubrania, nadając wyrazu każdej sypialni.Centralnym elementem każdej sypialni jest łóżko, które w tej kolekcji tworzy idealną całość wraz z szafkami nocnymi. Komponuje się oczywiście z pozostałymi elementami kolekcji.
Meble te również odnajdą się w salonie, w którym chcemy wprowadzić nowoczesny styl.


 
Na uwagę zasługują przede wszystkim witryna, komoda i szafka RTV. Proste w formie meble, nadają wyrafinowanej elegancji. Dzięki nim salon nabiera odważnych akcentów, pozostawiając klasyczną funkcjonalność.


 

Całość jest ekstrawagancka i nowoczesna, a jednocześnie oryginalna ale nie przesadzona w formie.


Do obejrzenia całej kolekcji zapraszamy do naszego sklepu na
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz