środa, 3 kwietnia 2013


Aranżując funkcjonalne wnętrze, w tym przede wszystkim przestrzeń sypialni nie można zapominać o wyborze dogodnej szafy. To przecież od jej pojemności zależy ile statystyczna kobieta kupuje ubrań :)
Jeśli wnętrze sypialni jest duże, bez problemu można zdecydować się na szafę trzy- lub czterodrzwiową, która pomieści bardzo wiele rzeczy. Taki masywny mebel jest nie tylko wyrazistym akcentem aranżacji, ale też dodatkowym schowkiem nie tylko na ubrania. 


Kolekcje: Elbrus, Tre, Roksana, Reset, Largo, Enego

Szafy trzydrzwiowe w stylu nowoczesnym to zazwyczaj wyraziste wykończenie połączone z prostymi frontami lub subtelnymi akcentami w postaci uchwytów. Taki fason to również intensywne kolory - od bieli , kremu i brązu aż do barwy czarnej. Dzięki bogatej różnorodności form można dzięki takim szafom stworzyć aranżację, która zachwyca i inspiruje. 
Kolekcje: Charlotta, Orient, Kentaki, Oregon, Marocco, Palazzo

Pojemne szafy trzydrzwiowe w wersji tradycyjnej to nie tylko sporo miejsca na ubrania, lecz również klasyka w najlepszym wydaniu. Specyficzne kształty i elementy wykończenia czynią te meble jedynymi w swoim rodzaju. Całość wnętrza w klimacie klasycznym tworzy niezwykle ujmujący zestaw o wyszukanym stylu. Tradycyjne ramy i uchwyty nadają tym szafom głębi wyrazu i elegancji.
Kolekcje: Corano, Boston, Denver, Fortuna, More, Milano

Szafy czterodrzwiowe w stylu nowoczesnym to mnóstwo miejsca ujętego w modne ramy wykończenia. Dzięki subtelności kształtów mebel taki dopasuje się do różnorodnych wnętrz tworząc jednolitą, zgraną i zachwycającą całość. Długie uchwyty wysmuklają kształty zaś lustra powiększają optycznie powiększenie.Wszystko to tworzy doskonałą kreację do funkcjonalnej sypialni. Wnętrze takich szaf można zazwyczaj modyfikować w liczbie półek czy drążków.
Kolekcje: Ontario, Nowy York, Natalia, Stylius, Kent, Orchid

Meble tego rodzaju w bardzo pojemnej formie nadają aranżacji klasycznego charakteru. Oprócz wysokiej praktyczności i wyjątkowych, tradycyjnych wykończeń całej bryły, szafy czterodrzwiowe w tym stylu mają w sobie wiele uroku i gracji. Elegancja ukryta w tej klasyce frontów jest uwieńczeniem prawdziwego piękna i funkcjonalności. Mebel ten kryje w sobie mnóstwo przestrzeni, dzięki czemu jego wnętrze można zazwyczaj dzięki półkom i drążkom swobodnie dopasować do indywidualnych wymagań. 
Kolekcje: Lemonade, Twist, Capslock, Spido, Limo, Parole, Tajemniczy Ogród, Click

Wybór szafy do pokoju dla dzieci jest równie ważny jak do sypialni dorosłych. Taki mebel musi bowiem nie tylko zachowywać wysoki standard funkcjonalności, ale także pobudzać wyobraźnię i zmysły każdego młodzieńca. Szafy dla dzieci warto, by posiadały kolorowy front, oryginalne uchwyty oraz aplikacje, które nadadzą wnętrzu przyjemnego, żywiołowego klimatu.
Kolekcje: Lara, Cinderella, First, Apli

Szafy trzydrzwiowe dla dzieci to doskonałe rozwiązanie do wnętrz o większej powierzchni. Dzięki nim można pomieścić wszystkie ubrania i rzeczy Twojej pociechy w jednym meblu. Duża pojemność i kreatywne wykończenie będzie zarówno dla rodzica jak i każdego dziecka dużą frajdą.Wszystkie meble wymienione powyżej znajdziesz w naszym sklepie www.twojemeble.pl i to w niesamowicie atrakcyjnych cenach!***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz