czwartek, 18 kwietnia 2013Szeroka gama kolekcji do modnych wnętrz marki Bydgoskie Meble powiększyła się o dwa znakomite zestawy do salonu. Odmienny styl tych kolekcji powoduje, że dopasowują się one do różnorodnych gustów. Jeśli chcesz mieć prawdziwie stylowe i zachwycające wnętrze koniecznie sprawdź ofertę nowości firmy Bydgoskie Meble!


Kolekcja Montana

Meble Montana to propozycja do nowoczesnego, subtelnego wnętrza. Przeszklone kredensy i witryny nadają modnej lekkości całemu zestawieniu. Ponadto oświetlenie w standardzie będzie stylowym akcentem, rozjaśniającym przestrzeń salonu. Zaokrąglone formy i naturalność wykończenia z pewnością przypadną Ci do gustu!Kolekcja Lucida

Kolekcja Lucida to piękno i urok klasycznego wnętrza. Zdobione uchwyty oraz przeszklone witryny wraz z ich wewnętrznymi lustrami tworzą ujmującą i stylową całość do Twojego wymarzonego salonu. Meble Lucida sprawiają, że wnętrze staje się niezwykle przestronne i pełne elegancji. 


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz