wtorek, 30 kwietnia 2013Oferta znakomitego producenta Szynaka Meble teraz w atrakcyjnych cenach bez VAT!

Dzięki tej doskonałej promocji oszczędzisz swój wydatek i wzbogacisz swoje wnętrze o różnorodne, pełne niepowtarzalnego uroku  i stylu idealne aranżacje!


Kolekcje nowoczesne: Morano, Las Vegas, Scala
Nowoczesna linia wykończenia ukryta w modnej subtelności bieli, łagodnej naturalności drewna czy głębi ciemnej kolorystyki wybarwienia jest niepowtarzalną propozycją dla miłośników oryginalnych kreacji wnętrz.


Kolekcje klasyczne: Caracas, Malaga, Palazzo
Piękno i urok tradycyjnych form znaleźć można w klasycznych zestawieniach, pełnych charakterystycznych i przyciągających wzrok, zdobień na frontach. Dzięki nim Twoje wnętrze zachwyci niepowtarzalnym szykiem i elegancją.


Kolekcje młodzieżowe: Cool, Ikar
W ofercie marki Szynaka znaleźć można również dwie propozycje wnętrza do pokoju młodzieżowego, w którym każdy nastolatek poczuje się wyjątkowo. Szeroka paleta barw oraz funkcjonalne i kreatywne rozwiązania pozwolą Twojemu dziecku rozwinąć wyobraźnię jednocześnie zapewniając mu doskonałe warunki do nauki i zabawy.


Nie czekaj!
Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty znakomitego producenta Szynaka Meble i wykreuj idealne aranżacje do swojego wnętrza w atrakcyjnej, niższej cenie!!!


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz