piątek, 19 kwietnia 2013To właśnie u nas, właśnie teraz kupisz swoje wymarzone meble i aranżacje w dogodnych ratach, wygodnie siedząc w swoim fotelu! Jeśli poszukujesz wygodnej formy spłaty swojego zakupu, raty z naszego sklepu Twojemeble.pl będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! 

Masz do wyboru raty 10x0% lub 20x0% bez żadnych dodatkowych opłat, gdzie rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 0%! Możesz również wybrać opcję spłaty od 3 do 46 miesięcy, dopasowując czas kredytu do własnych możliwości. 

Raty to przede wszystkim minimum formalności - do wypełnienia wniosku wystarczy dowód osobisty, szybkie przyznanie kredytu na cały asortyment naszego sklepu oraz oszczędność Twojego cennego czasu - robisz zakupy, wysyłasz formularz do banku i płacisz za meble nie wychodząc z domu!

Aby móc cieszyć się pięknym wnętrzem zakupionym w dogodnej formie wystarczy podczas realizacji zamówienia wybrać opcję rat i wypełnić wniosek. Warto poświęcić te kilka minut, ponieważ sam efekt z pewnością zadowoli Ciebie i Twój portfel!

Szybko, prosto, wygodnie - czego chcieć więcej przy zakupie swoich wymarzonych mebli? Nie przegap tej znakomitej okazji! Meble na raty w sklepie Twojemeble.pl to oferta najlepszych zakupów w Sieci! 

Jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania skontaktuj się z nami! Nasi Konsultanci czekają na Ciebie pod numerem: 801 009 561 lub 533 355 377

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz