poniedziałek, 22 kwietnia 2013

KOLEKCJA INDIGO

DĄB NATURALNY

 

Całość utrzymana jest w jednolitej kompozycji, obramowania mebli zdecydowanie szersze od półek wewnętrznych, co sprawia wrażenie, iż są masywne i solidne ale nie przytłaczające. Komplet dobrze będzie się prezentować zarówno w pomieszczeniach jasnych, tworząc w ten sposób przestronne wnętrze, jak i na kolorowych ścianach kontrastując z intensywnymi barwami.

 

  

Szafka RTV Indigo

 

 

 

 

Składa się z 4 wnęk i szuflady umieszczonej po środku, między węższymi wnękami, tak, że dolna część, mimo, iż powinna wyglądać masywnie, optycznie sprawia wrażenie lżejszej. Nad nimi znajdują się długie półki dzielące mebel na pół.

 

 

 

 

 

 

Doskonale komponuje się z ciemnymi dodatkami, więc z pewnością idealnie będzie też wyglądała ze sprzętem RTV.


 

 

 

 

Półka wisząca Indigo

Symetryczna półka podzielona na 5 segmentów, z których środkowy jest większy od pozostałych. Prosta w swoim kształcie tonuje nieregularność regału. Idealnie komponuje się z szafką RTV.

 
 

 Witryna Indigo

Z zewnątrz jednolita, górne drzwi przeszklone. Szyba dzielona w dwóch miejscach. Wysokość półek można regulować w niewielkim zakresie, tak, że  mogą być ukryte za listwami znajdującymi się na szybie lub widoczne. Dolna część witryny również jest zamykana. Drzwiczki są proste, przez co witryna ma masywną podstawę ale wyrazistości nadaje jej górna część.

 

 Stół Indigo

Duży rozkładany stół, sprawia wrażenie masywnego, wąskie metalowe wstawki pomiędzy blatem, a nogami nadają mu charakteru. Podobnie jak same nogi, które nie są tradycyjnymi belkami, tylko tworzą narożniki stołu. Rozkłada się w tradycyjny sposób, środkowa część jest umieszczona pod blatem. Po założeniu blokuje się ją kołeczkami.

 

Szafa Indigo

O prostej linii, drzwi stanowią całość z resztą bryły ale dzięki wewnętrznej listwie front nie jest płaski i nadaje jej efekt krawędzi. Wewnątrz znajduje się jedna obszerna półka i rurka na wieszaki.
 

Komoda Indigo

Tradycyjna komoda łącząca 2 zamykane szafki i 3 szuflady, podobnie jak szafa stanowi jednolitą bryłę ale przy krawędziach drzwiczek i szuflad sprawia wrażenie przestrzennej ze względu na cofniętą część wewnętrzną.
 

 Warto też zwrócić uwagę na detale, które decydują o wyglądzie całości, jak np kwadratowe uchwyty w kolorze mosiądzu, które idealnie komponują się z prostym kształtem mebli, a ich wzór nadaje wyrazistości.

 

 
 

 

Zapraszamy do obejrzenia całej kolekcji w naszym sklepie Twojemeble.pl

pod adresem

http://www.twojemeble.pl/indigo_forte,meble5245.html

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz