poniedziałek, 22 kwietnia 2013

KOLEKCJA INDIGO

DĄB DURANCE 

 

Całość utrzymana jest w jednolitej kompozycji, obramowania mebli zdecydowanie szersze od półek wewnętrznych, co sprawia wrażenie, iż są masywne i solidne ale nie przytłaczające. Ciemny kolor łagodzą jaśniejsze tony, które rozświetlają całość.

 


 Regał Indigo

To 9 naprzemiennie dzielonych półek, sprawia wrażenie przestrzennego i stanowi idealne miejsce na stworzenie biblioteczki. Można w nim ustawić wieżę, z pewnością pomieści też niejedną kolekcję płyt. Może też pełnić rolę regału na bibeloty lub być wielofunkcyjny i po prostu praktyczny. W środkowej części został umieszczony barek, nadający całości niebanalny wygląd.

 

 

 

Regał ten z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym salonie. Jest zarówno elegancki jak i funkcjonalny.

 

 

  Szafka RTV Indigo

 

 

 

 

Składa się z 4 wnęk i szuflady umieszczonej po środku, między węższymi wnękami, tak że dolna część, mimo, iż powinna wyglądać masywnie, optycznie sprawia wrażenie lżejszej. Nad nimi znajdują się długie półki dzielące mebel na pół.
Półka wisząca Indigo

Symetryczna półka podzielona na 5 segmentów, z których środkowy jest większy od pozostałych. Prosta w swoim kształcie tonuje nieregularność regału. Idealnie komponuje się z szafką RTV.

 
Witryna Indigo

Z zewnątrz jednolita, górne drzwi przeszklone. Szyba dzielona w dwóch miejscach.Wysokość półek można regulować w niewielkim zakresie, tak, że  mogą być ukryte za listwami znajdującymi się na szybie lub widoczne. Dolna część witryny również jest zamykana. Drzwiczki są proste, przez co witryna ma masywną podstawę ale wyrazistości nadaje jej górna część.

 Warto też zwrócić uwagę na detale, które decydują o wyglądzie całości, jak np kwadratowe uchwyty w kolorze mosiądzu, które idealnie komponują się z prostym kształtem mebli, a ich wzór nadaje wyrazistości.

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia całej kolekcji w naszym sklepie Twojemeble.pl

pod adresem

http://www.twojemeble.pl/indigo_forte,meble5245.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz