poniedziałek, 22 kwietnia 2013


KOLEKCJA CAPS 

Miła dla oka kolekcja pasująca zarówno do pokoju dziecka  jak i nastolatka. Mocne solidne elementy gwarantują, że meble te będą służyć przez lata dorastając razem z nim. Całość jest dość lekka, a dzięki jasnym kolorom będzie pasować do każdego wnętrza. Meble nawet w małym pokoju nie będą przytłaczające, a w zestawieniu z jasnymi ścianami mogą wręcz optycznie powiększyć przestrzeń.Będą pasowały zarówno do pokoju chłopca jak i dziewczynki, gdyż wszystkie meble z kolekcji posiadają oryginalne uchwyty w kontrastowym kolorze (niebieskim lub różowym) i pofalowanymi wykończeniami, co powoduje, że meble nie sprawiają wrażenia płaskich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowym atutem są ładnie wykończone krawędzie, które również nadają wyrazistości dzięki łagodnym kantom.
Regał Caps

To szafa podzielona na 10 równych segmentów, jedna jej strona posiada zamykany front i może stanowić półki na ubrania. Natomiast otwarta część doskonale sprawdzi się jako regał na podręczniki, książki, płyty czy zabawki. Dzięki licznym ale obszernym wnękom z pewnością łatwo będzie utrzymać w nich porządek.
Biurko Caps

Proste w formie biurko stanowi dopełnienie kolekcji. Posiada zamykaną szafkę i szufladę po lewej stronie oraz wysuwany blat. Dokupując odpowiednio regulowane krzesło idealnie sprawdzi się i dla dziecka, i nastolatka. A i rodzic pomagający w lekcjach czy korzystający z komputera wygodnie przy nim usiądzie.

 


 

Warto zwrócić uwagę na wykończenie biurka, którego blat jest lekko zaokrąglony dzięki czemu można wygodnie ułożyć ręce. Również uchwyty są dość wygodne, pomimo oryginalnie umieszczonego uchwytu szuflady, który aby tworzyć jednolitą całość z zamknięciem szafki został umieszczony po jej prawej stronie. 

 

 

 

 

 


Szafka wisząca Caps

To półka, którą można powiesić nad biurkiem. Jeśli jednak nie mamy takiej możliwości, bo układ pokoju na to nie pozwala lub biurko chcemy postawić pod oknem, doskonale sprawdzi się też nad łóżkiem, by umieścić w niej podręczne książki czy ulubione bibeloty naszego dziecka. Podzielona na 3 równe części, z czego lewa jest zamykana, prawa podzielona na jedną płaską półkę i 3 mniejsze. Środkowa część tworzy dużą wnękę, co idealnie komponuje się z szafą, zaś asymetryczny układ powoduje, że całość jest niebanalna.

 

 


Komoda Caps

Składa się z 4 pojemnych szuflad, które doskonale sprawdzą się w roli szafki na bieliznę i ubrania. Dolne szuflady można wykorzystać do przechowywania klocków, puzzli, gier i zabawek. Tak więc stanowi idealne wyposażenie pokoju każdego dziecka.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warto też zwrócić uwagę na detale i wykonanie mebli. Zawiasy i szyny szuflad są solidne i z pewnością pozwolą na przetrwanie w pokoju dzieci i nastolatków.

 

Zapraszamy do obejrzenia całej kolekcji w naszym sklepie Twojemeble.pl

pod adresem

http://www.twojemeble.pl/meble8313.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz