środa, 6 lutego 2013Teraz w promocji mebli Paged zapłacisz aż 30% mniej za dwie, niesamowicie stylowe i nowoczesne kolekcje Malibu i Linea!

Znakomite wykończenie, stylowy kształt, nowoczesne rozwiązania - to wszystko cechuje niezwykłe kolekcje Malibu i Linea! Teraz możesz je mieć już za 30% mniej!Malibu

Malibu.. czyli ciepłe wybrzeże Pacyfiku jest w zasięgu ręki! Kolekcja kojarząca się z tym niebywale inspirującym miastem charakteryzuje się połączeniem subtelnego, smacznego odcienia cafe latte oraz ciemniejszego dębu Grey lub Hawana.  Nowoczesny kształt brył i nietypowe rozwiązania czynią ten zestaw niezwykle atrakcyjnym i oryginalnym. Meble te będą doskonałą aranżacją i ozdobą we wnętrzu każdego pokoju dziennego jadalni.Linea

Linea to kolekcja, która również utrzymana jest w stylu nowoczesnym. Meble te w doskonałej kolorystyce ciemnego dębu moccacino z jaśniejszym odcieniem dębu eco pasują do wielu różnorodnych aranżacji pomieszczeń. Zróżnicowane, podświetlone bryły z charakterystycznymi, beżowymi pasami wzdłuż frontów pozwolą Ci stworzyć wnętrze pełne innowacyjności i dobrego smaku. Wygodne i praktyczne krzesła wraz z stołem pozwolą na przyjemne delektowanie się wspólnym posiłkiem a szafki tv, regały i witryny zapewnią pełen komfort podczas spotkań w salonie. 


Sprawdź i skorzystaj z tej niebywale atrakcyjnej oferty! Malibu i Linea taniej już teraz!***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz