poniedziałek, 4 lutego 2013Teraz w ofercie Black Red White bez VAT nie tylko stylowe łóżka i meble tapicerowane, ale także  praktyczne i wygodne kuchnie!!! 

Dwa niezwykle funkcjonalne systemy kuchenne możesz samodzielnie zaprojektować i kupić taniej o podatek VAT!! To wyjątkowa okazja , więc sprawdź i skorzystaj! Kuchnia Family Line to rozbudowany zestaw, w którego skład wchodzi bardzo wiele szafek, frontów, korpusów, blatów, uchwytów oraz akcesoriów do wyboru. Dzięki szerokiej gamie poszczególnych elementów możesz po kolei, według własnego gustu i charakteru stworzyć swoją kuchnię marzeń.
Kuchnia Nika - to system nieco mniejszy, lecz również wyróżniający się znakomitym wykończeniem i różnorodnością w wyborze elementów zabudowy kuchennej. W zestawie tym wybierzesz fronty, korpusy, blaty i szafki, które stworzą praktyczne i funkcjonalne miejsce do przyrządzania najsmaczniejszych potraw!


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz