środa, 9 stycznia 2013


Czy meble mogą mieć nieziemską moc? Oczywiście, że tak! Przekonaj się, że galaktyka jest przestrzenią, doskonałym pomysłem i niepowtarzalnym rozwiązaniem do aranżacji wspaniałej jadalni i pokoju dziennego!


W wyjątkowym zestawieniu od producenta Polaszek Meble czekają na Ciebie dwie nieziemskie, pełne szalenie stylowego wyrazu kolekcje Galaktyk Kolonial oraz Galaktyk Kosmo. Podbój galaktyki czeka właśnie na Ciebie!Galaktyk Kolonial

Kolekcja Galaktyk Kolonial - klasyka i funkcjonalność. Bryły wykonane są z trwałego materiału tarcicy brzozowej. Wyróżniającym się akcentem w tym zestawie to oszklona szafka RTV oraz oszklone witryny posiadające uchwyty w kształcie  interesujących kołatek w kolorze mosiądzu. Nóżki każdej z brył posiadają wewnętrzną skośną krawędź co dodatkowo dodaje im uroku. Każdy mebel z tej kolekcji znakomicie wkomponuje się w klimat tradycyjnego wnętrza jadalni i pokoju dziennego.Galaktyk Kosmo

Kolekcja Galaktyk Kosmo - jest to ten sam krój wykończenia co w kolekcji Galaktyk Kolonial. Różni się od niej jednak tym, iż zamiast elementów w kolorze mosiądzu posiada nowoczesne, smukłe i wygodne matowo chromowane uchwyty. Ponadto styl nóżek jest prosty i wyrazisty. Zestaw ten znakomicie sprawdzi się w nowoczesnej aranżacji wnętrza jadalni i pokoju dziennego.


Podobna linia wykończeniowa i różniące obie kolekcje poszczególne elementy to doskonałe rozwiązanie pozwalające dopasować te same meble do stylu klasycznego lub nowoczesnego, bez drastycznej zmiany frontów i kształtów. Ponadto galaktyczny i nietuzinkowy wymiar tych zestawień pozwala cieszyć się przytulnym i fantastycznym wnętrzem.

Dzięki nim codzienne oglądanie telewizji staje się jeszcze bardziej przyjemniejsze, posiłki spożywane przy wspólnym stole stają się jeszcze bardziej smaczniejsze zaś lustra i witryny sprawiają, że pomieszczenie optycznie wydaje się być jeszcze bardziej przestronniejsze.  ***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz