wtorek, 22 stycznia 2013

Targi Meblowe KOLONIA 2013


IMM COLOGNE/LIVING KITCHEN 2013 MIĘDZYNARODOWE TARGI MEBLI I WYPOSAŻENIA WNĘTRZ W KOLONII 14-20 STYCZEŃ

To już kolejna tego typu impreza o zasięgu międzynarodowym, w których mieliśmy okazję uczestniczyć jako poszukiwacze światowej mody meblowej. Targi trwające od 14 do 20 stycznia były znakomitą okazją do poznania najnowszych trendów aranżacyjnych. Niezwykle bogata oferta wystawców i ogromna liczba odwiedzajacych zagwarantowały doskonały klimat tegorocznego wydarzenia w Kolonii.

W IMM Cologne 2013 uczestniczyło ponad 142 tysiące odwiedzających z 137 krajów. Goście z zagranicy stanowili aż 42% co świadczy o niezwykle szerokim zasięgu tego wydarzenia. Swoje projekty i najnowsze pomysły zaprezentowało 1250 firm z 50 różnych krajów. Wśród nich znaleźć można było światowe trendy na przyszły rok, a więc motywy przyrody, ukryta technologia LED, mocne odcienie niebieskie i szare, meble tapicerowane z miękkimi narożnikami czy tapicerki z falami, drobnymi paskami, wzorami abstrakcyjnymi oraz geometrycznymi.

IMM Cologne 2013 odniosło niebagatelny sukces odnotowując wzrost liczby gości zagranicznych aż o 13%! Z każdym rokiem targi te stają się więc coraz bardziej prestiżową i międzynarodową skarbnicą niebywałego stylu i nowoczesnych trendów meblowych. 

Zobacz najciekawsze aranżacje prosto z Kolonii:
(Więcej zdjęć dostępnych na stronie www.twojemeble.pl w zakładce "Nowości")

***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz