czwartek, 10 stycznia 2013


Znakomita okazja dla wszystkich sympatyków mebli ADB! Na prawie wszystkie, różnorodne kolekcje czeka aż 15% rabatu! Nie przegap takiej znakomitej okazji! Te meble warto mieć w niezwykle niskiej i atrakcyjnej cenie!!ADB to wyznacznik dobrego smaku i klasycznego stylu. Aranżując swoją sypialnię, jadalnię czy pokój dzienny masz znakomitą okazję do kreacji znakomitego wnętrza w promocyjnej cenie!

Laura, Nancy
Victoria

Sypiania - miejsce odpoczynku i relaksu. Harmonia, spokój i subtelność to cechy niezbędne, by wypoczynek był jak najbardziej efektywny. Taki klimat zapewnią Ci meble do sypialni ADB a więc kolekcja  Laura, Nancy oraz Victoria. Zestawienia te to kwintesencja oryginalności i uroku. Jasne i charakterystyczne wykończenie każdej z brył w kolekcji Laura i Nancy sprawia, że wnętrze staje się  piękne i przestronne. Sypialnia Victoria to meble z naciskiem na klasyczną formę i wyrazistą kolorystykę tworzącą naturalny klimat pomieszczenia.Richmond New, Boston New
Coastal Living

Do pokoju dziennego oraz jadalni doskonałym rozwiązaniem są meble z kolekcji Richmond New, Boston New i Coastal Living. Piękno różnorodnych wybarwień oraz niebywała praktyczność dwóch pierwszych zestawień czyni je niesamowicie stylowymi i atrakcyjnymi aranżacjami. Oszklone witryny i doskonałe wykończenie to również mocne zalety Richmond New i Boston New. Kolekcja Coastal Living to zaś zestawienie będące niesamowicie oryginalnym i nietuzinkowym pomysłem na zachwycające wnętrze. Rozmaite i wyróżniające się kształtem bryły w postaci kredensów, konsoli czy sekretarzyka to nie tylko nieszablonowe meble, ale i zjawiskowa ozdoba całego domu czy też mieszkania.

Subtelność i wyrafinowanie już teraz dostępne za 15% mniej! Wybierz kolekcje ADB, by tanio i zjawiskowo zaaranżować każde wnętrze.


***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz