czwartek, 24 stycznia 2013
Nie zwlekaj! Już teraz czeka na Ciebie wiele fantastycznych kolekcji od producenta Forte! Meble niezwykle praktyczne, o doskonałym wykończeniu teraz w tańszych, atrakcyjnych cenach!

Umebluj nowocześnie pokój dzienny, jadalnię, sypialnię czy gabinet zestawem Indigo, Messina, Toffi, Monsun i Clip. Wybrane elementy z nowej, klasycznej kolekcji Belfort pozwolą też na uzupełnienie aranżacji wnętrza salonu. 

Taniej kupisz także szafy do pokoju młodzieżowego z kolekcji Yoop, które dzięki kolorystyce dębu połączonego z odcieniem szarości nadadzą sypialni wyjątkowego wyrazu. 

W ofercie promocyjnej znajdują się również szafy Cadixo, stylowa Meblościanka Clou oraz wybrane bryły z mniejszych zestawień z kolekcji ForQuick takich jak Helen, Dixi, Niko i Mateo

Wybierz meble spośród wielu form i różnorodnych aranżacji, które idealnie będą pasować do Twojego stylowego wnętrza. ***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz