piątek, 18 stycznia 2013Conte i Targa to bardzo stylowe i nowoczesne zestawienia utrzymane w dwóch odmiennych kolorystykach i tworzące w pokoju dziennym oraz jadalni przytulną i niepowtarzalną atmosferę. 


Conte

Conte - kolekcja z wybarwieniem ciemnego, stylowego dębu, nadająca wyrazu każdej aranżacji. Długie, poręczne uchwyty zapewniają wygodę użytkowania a różnorodne bryły wyposażone w wiele pojemnych szuflad i przestrzeni pomieszczą mnóstwo przedmiotów. Oszklone witryny i panele pozwolą na wyeksponowanie najciekawszych elementów uzupełniających wnętrze. Conte to ciemne wnętrze z wyrazistym charakterem.Targa

Targa to zestawienie w jaśniejszej kolorystyce, dzięki wykorzystaniu dębu litego olejowego. Kolekcje tą wyróżniają kredensy i witryny z charakterystycznymi, częściowo oszklonymi frontami, wygodne uchwyty czy funkcjonalne oświetlenie do brył dostępne w opcji dodatkowej. Dzięki różnorodności mebli można zaaranżować nowoczesny pokój dzienny dzięki praktycznemu panelowi TV lub powiększyć optycznie wnętrze dekorując ścianę stylowym lustrem. Targa to wyraz subtelności i nadzwyczaj stylowego wyrazu.***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz