poniedziałek, 7 stycznia 2013


Niepowtarzalna i zdumiewająca - taka jest właśnie kolejna promocja od mebli Black Red White! W ofercie tej znajdziesz mnóstwo znakomitych brył do dowolnych pomieszczeń w każdym domu i mieszkaniu z atrakcyjnym rabatem 10% taniej!
Taka promocja może zawrócić w głowie! Ogromny wybór doskonałych i niepowtarzalnych mebli Black Red White w niskich cenach! Tylko teraz masz szansę, by urządzić swoje wnętrze w wyśmienitym stylu jednocześnie zaoszczędzając swoje wydatki.

Promocja obejmuje wiele klasycznych kolekcji, które cechuje przede wszystkim przywiązanie do tradycyjnych, eleganckich frontów i sprawdzonych rozwiązań. Smaczne i różnorodne odcienie wiśni, czereśni, jabłoni, orzecha włoskiego oraz kasztana ułatwiają wybór kolorystyki idealnie pasującej do konkretnego wnętrza i indywidualnego gustu. Ekstrawagancja i klasa owych mebli pozwalają na tworzenie wyśmienitych aranżacji. Wśród zestawów klasycznych z rabatem 10% mniej znajdziesz kolekcję: KentBawariaNowy YorkStyliusNataliaOntario lub Largo Classic:

Kolekcje klasycznePozostałe kolekcje wyróżnia nowatorski styl i nowoczesne wykończenie każdej z brył. Tutaj przyciągający wzrok design łączy się z maksymalną praktycznością mebli. Proste, gładkie fronty, podświetlane wnętrza mebli oraz cała różnorodność brył w kolekcjach nowoczesnych to niebywale cenne zalety tego rodzaju zestawień aranżacyjnych. Podobnie jak w kolekcjach klasycznych występuje tutaj duże zróżnicowanie wybarwień w odcieniach buku, olchy, dębu, orzecha czy sosny. Kolorystyka ta wprowadza przyjemny i naturalny klimat do wnętrza. Zestawy w stylu nowoczesnym, które już teraz kupisz o 10% taniej to kolekcje: PopRafloOpenResetIndianaClipperTauriMezoLargo oraz August


Kolekcje nowoczesneW promocji 10% taniej znajdziesz również kolekcję młodzieżową Numlock, której mocne cechy to przede wszystkim ciekawy styl, kolorowe, odżywcze wykończenie oraz wyjątkowa praktyczność każdej z brył. Zestawem tym można zaaranżować idealne dla nastolatka miejsce do wypoczynku i pracy.

NumlockTo jeszcze nie wszystko! W promocyjnej cenie czekają na Ciebie także kuchnie: Family Line i Nika, których wykończenie możesz zaprojektować sam według swojego uznania!
Do jadalni możesz dobrać także wybrane krzesła BRW z rabatem 10% taniej.Kuchnia Family Line


Kuchnia NikaKrzesła BRW
Taka promocja tylko teraz i tylko w Black Red White!!

Nie zmarnuj takiej szansy. To ogromny wybór mebli z rabatem 10% taniej! Stwórz idealne wnętrze spośród niebywale zróżnicowanych kolorów i rodzajów brył w bardzo atrakcyjnie niskiej cenie!
***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz