środa, 5 grudnia 2012

Perfekcyjne meble Malibu aż 30% taniej!

Super promocja mebli Paged na znakomity i nowoczesny zestaw Malibu! Jedyna w swoim rodzaju kolekcja z oryginalnym designem i praktycznymi rozwiązaniami teraz dostępna za aż 30% mniej!W ten zimowy, chłodny czas możesz sprawić sobie wyjątkową przyjemność, kupując inspirującą i przytulną kolekcję Malibu za 30% mniej! Z takiej szansy warto skorzystać!


Malibu - ciepłe i niepowtarzalne miasto nad wybrzeżem Pacyfiku. Jest idealną przystanią na niezapomnianą podróż. Morze, plaża, słońce, czyli doskonałe warunki do odpoczynku dla każdego. Taką właśnie cechę znajdziesz również w kolekcji Malibu firmy Paged. Cały zestaw to bowiem nowoczesne meble, którymi zaaranżujesz przytulny pokój dzienny lub jadalnię.

Malibu

Meble wykonane są z płyty lakierowanej i naturalnej okleiny, co nadaje im wyszukanego charakteru. Wybarwienie w kolorze cafe latte w połączeniu z dębem hawana lub dębem grey tworzy przyjemny i nowoczesny klimat wnętrza. 

Malibu


Różnorodność brył w kolekcji Malibu pozwala na tworzenie rozmaitych zestawień i połączeń. Meble można  także aranżować jako meblościanki typu:

Aranżacja Malibu I

Aranżacja Malibu II

Aranżacja Malibu III

Aranżacja Malibu IV


Cała kolekcja znakomicie sprawdza się w różnych stylach wnętrz, jednocześnie stwarzając znakomite warunki do przyjemnego relaksu czy też efektywnej pracy. Nowoczesność oraz szykowny design wprowadzą powiew świeżości do każdego domu lub mieszkania.***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz