wtorek, 4 grudnia 2012

Wyjątkowa promocja stołów i krzeseł Denwar!


Stoły i krzesła w niesamowicie niskich cenach? To jest możliwe! Wystarczy, że już teraz skorzystasz z niezwykłej promocji mebli Denwar.
To doskonała okazja do odmiany wnętrza jadalni. Możesz sprawić, by niewielkim kosztem stała się ona bardziej praktyczna i stylowa. Stoły z kolekcji Denwar nadadzą wnętrzu nowoczesnego charakteru, zaś wygodne krzesła uprzyjemnią spożywanie każdego posiłku.

W wyjątkowej ofercie promocyjnej znajdziesz stoły DenwarConti 90-3 oraz Conti 160-2 w niesamowicie atrakcyjnej cenie 1555 zł! 

                     
Stół Conti 90-3
Stół Conti 160-2
    
Oba stoły wykonane są z drewna bukowego, czemu zawdzięczają swoją niezwykłą trwałość i odporność. Meble te są dostępne w 18 wariantach kolorystycznych wybarwienia. 


Oprócz stołów w atrakcyjnej cenie, bo już od 278 zł możesz kupić eleganckie i stylowe krzesła DenwarNeutro, Pareo i Havana!

                 
              Krzesło Neutro
Krzesło Pareo

Krzesło HavanaKrzesła te zachwycają nie tylko stylowością, ale i doskonałym wykończeniem. Dostępne są w ponad 96 wybarwieniach co sprawia, że idealnie pasują do mebli z oferty Denwar, ale również i do stołów innych producentów.  
Tkaniny obić krzesła Neutro, Pareo i Havana to grupa Classic, Elegance oraz Prestige w różnorodnych cenach.
Szeroka gama wybarwień drewna oraz rodzaju materiału wykończenia ułatwia szybki i doskonały dobór idealnych mebli do jadalni. Stoły i krzesła Denwar to znakomity wybór do stworzenia wymarzonej aranżacji wnętrza w atrakcyjnej cenie.***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz