czwartek, 20 grudnia 2012To, co wydaje się nierealne, może stać się faktem! Niepowtarzalna promocja z szalenie wysokim rabatem aż  o 50% mniej!
W ofercie promocyjnej znaleźć można wybrane meble z kolekcji Life Set, Dozo oraz Melanżżż.


Life Set

Zestaw Life Set to bryły o ponadczasowej stylistyce. Nowoczesny design połączony z delikatnym odcieniem orzecha oraz grafitu nadaje wnętrzu przytulny charakter. Całą kolekcję cechuje niebywała praktyczność dzięki wysokiej pojemności brył oraz bezpieczeństwo, dzięki braku tradycyjnych, wystających uchwytów. Melanżżż

Kolekcja Melanżżż jest doskonałą propozycją mebli młodzieżowych. Zestaw ten charakteryzuje prostota i praktyczność każdej z brył. Pojemna szafa i regały pomieszczą wiele ubrań i przydatnych rzeczy, zaś przy biurku z wygodnym kontenerkiem praca czy nauka będzie zajęciem łatwym i przyjemnym .
Dozo

Dozo to zestaw idealnie uzupełniający pokój dziecięcy lub młodzieżowy. Przyjemne zestawienie wybarwienia dębu z grafitem sprawia, że meble pasują do wielu aranżacji. Zielone lub fioletowe kolory aplikacji na bryłach są znakomitym dodatkiem, wprowadzającym do wnętrza poczucie dynamiki i żywiołowości. Meble z tej kolekcji wyróżniają również zaokrąglone krawędzie płyt bocznych.  


Ta niebywała, wyjątkowa możliwość do kupienia znakomitych mebli zdarza się bardzo rzadko, dlatego nie czekaj i już dziś wybierz coś dla siebie i swojego dziecka. 
Kolekcje Paged kup już teraz o połowę taniej!


Promocja trwa do wyczeprania zapasów.
Liczba mebli jest organiczona, dlatego przed zakupem bardzo prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostepności pod numerem 12 399 40 00.***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz