poniedziałek, 3 grudnia 2012
Chcesz kupić meble jeszcze przed Świętami? Chcesz szybko zmienić wystrój swojego wnętrza, by zdążyć przed jakąś ważną uroczystością? Teraz masz taką możliwość!

Tylko u nas wybierając jedną z sześciu kolekcji Szynaka Meble masz gwarancję błyskawicznej wysyłki w 24h! Nie musisz martwić się o termin realizacji przesyłki, ponieważ meble dostarczymy do Ciebie ekspresowo!

Oferta szybkiej wysyłki Szynaka Meble obejmuje kolekcje:

Vievien
Vievien jako kolekcja stylowa i nowoczesna, do każdego pokoju dziennego i jadalni, utrzymana w kolorystyce dębu litego barwionego na koniak oraz wykończeń z czarnego szkła. 


Enego
Enego, czyli zestaw niesamowicie ciekawych mebli do pokoju dziennego, jadalni, sypialni czy gabinetu, których oryginalne wybarwienie dębu niagara i hawana stwarza wyjątkowo niepowtarzalny klimat wnętrza. 


Monez
Monez w formie różnorodnych brył do pokoju dziennego, pokoju dziecięcego czy młodzieżowego oraz jadalni. Kształty oraz jasno-ciemne wybarwienie sosny avola z grafitem nadają kolekcji stylowy i nowoczesny charakter. 


Conte
Conte, a więc meble nowoczesne z bardzo gustownym wykończeniem oraz eleganckim wybarwieniem ciemnego dębu znakomicie zaaranżuje przestrzeń w pokoju dziennym i jadalni.


Grivel
Grivel jako zestaw bardzo praktycznych i subtelnych mebli do pokoju dziennego lub jadalni. Kolekcja utrzymana w jasnym wybarwieniu beżu jaśmin oraz dębu lakierowanego na orzech.


Clip
Clip, czyli bryły o nowoczesnych i interesujących kształtach do pokoju dziennego, w wybarwieniu buku rdzeniowego lub frontów wykończonych czarnym szkłem. ***

Do zamówienia powyżej 1500 zł TRANSPORT GRATIS!   

Możesz skorzystać również z opcji odbioru osobistego w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mebli lub chcesz zamówić meble przez telefon, skontaktuj się z naszymi Konsultantami pod nr 801 009 561 lub 533 355 377.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz